start: end:
Fri 10/20/2017 18:00 - Sat 10/21/2017 21:59

Music festival

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 17:00 - 20:00

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Lucky Pery club (Jindřichův Hradec)

Sat 10/27/2017 - Sat 3/30/2018
Sat 10/28/2017 17:30 - 21:45

(Sudová přitažlivost Radegast tour 2017 - Tři sestry a Alkehol)

Jitka Cultural Centre (Jindřichův Hradec)

Sat 11/4/2017 18:00 - 21:00

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Small factory (Český Krumlov)

Sat 11/4/2017 19:00

(Dymytry - Svijany tour 2017, Support: Komunál)

Jitka Cultural Centre (Jindřichův Hradec)

Fri 11/10/2017 19:00

(Traktor - Prach a vzduch tour)

Jitka Cultural Centre (Jindřichův Hradec)

Sat 11/11/2017 19:00 - 21:00

(Sebastian - Vesmírná tour 2017)

Jitka Cultural Centre (Jindřichův Hradec)

Thu 11/16/2017 19:15 - 22:45

(Horkýže slíže, Zakázaný ovoce + Mean Messiah, tour 25 let)

Jitka Cultural Centre (Jindřichův Hradec)

Fri 11/17/2017 19:00

(UDG, O5 a Radeček, Pokáč)

Small factory (Český Krumlov)

Tue 11/21/2017 18:00 - 20:00

(Dagmar Pecková /Barocco Sempre Giovane/)

Jitka Cultural Centre (Jindřichův Hradec)

Thu 11/23/2017 18:00 - 20:00

(Olympic v Třeboni - permanentní tour 2017!)

Congress and Cultural Centre Roháč (Třeboň)

Sat 11/25/2017 18:00

Kamil Střihavka & Leaders!

Český Krumlov - synagogue (Český Krumlov)

Sat 12/9/2017 18:30

Visací zámek - 35th anniversary concert of VZ, Guest: Záviš

Restaurace Gerbera - Budvar Arena (České Budějovice)

Tue 12/12/2017 18:30

(Radůza - Vánoční Koncert)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Wed 12/13/2017 18:00

(Radůza s kapelou)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Sat 1/13/2018 18:00
Thu 1/25/2018 18:00

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

Luna (Český Krumlov)

Sat 2/9/2018 - Tue 2/12/2018

Shrovetide

Český Krumlov

Fri 6/21/2018 - Sun 6/23/2018
Wed 6/27/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/28/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/29/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/30/2018 19:30 - 21:30
Sun 7/1/2018 19:30 - 21:30
Tue 7/3/2018 19:30 - 21:30
Wed 7/4/2018 19:30 - 21:30
Thu 7/5/2018 19:30 - 21:30
Fri 7/6/2018 19:30 - 21:30
Sat 7/7/2018 19:30 - 21:30

Dekameron / Martin Glaser - Olga Šubrtová

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Sat 9/1/2018 14:00

The firebird and the fox Zorro

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Fri 10/11/2018 - Sat 10/12/2018

Krumlov boating marathon

Český Krumlov

Sat 9/2/2016 - Sun 12/30/2017

Stories of Krumlov monasteries

(Český Krumlov)

Wed 9/6/2016 - Sun 12/30/2017

(Tajemství a krása drahokamů z Vesmíru)

Marianska Gallery (České Budějovice)

Wed 1/31/2017 - Sun 12/30/2017

(Architektura 60. let)

České Budějovice - town hall (České Budějovice)

Tue 2/6/2017 - Sun 12/30/2017

(České šlechtické rodové ražby 16. – 17. století)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Thu 4/12/2017 - Sun 10/28/2017

(Pavel Brázda: Retrospektiva)

Egon Schiele Art Centre (Český Krumlov)

Tue 5/8/2017 - Sun 10/28/2017

(K poučení a zábavě – 140 let muzea v Českých Budějovicích)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Fri 8/31/2017 - Tue 10/30/2017

(Jihočeský úsměv 2017)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Sat 9/8/2017 - Sun 12/30/2017

(Soutěž: Českobudějovické významné stavby a jejich lidé)

České Budějovice - town hall (České Budějovice)

Fri 9/14/2017 - Sun 1/13/2018

(Jedny karty nestačí - Barevný svět hracích karet)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Fri 9/14/2017 - Fri 12/21/2017

(Sopky - Výstava historických vyobrazení sopek)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Mon 9/17/2017 - Sat 6/29/2018
Fri 9/21/2017 - Tue 10/14/2019

(50 - kolektivní výstava)

Gallery D9 (České Budějovice)

Sun 9/30/2017 - Tue 10/30/2017

(Berberia - Petr "Lynxxi" Pavliska)

Kampa students club (České Budějovice)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Univerzální fotoklub Vývojka)

Luna (Český Krumlov)

Mon 10/1/2017 - Thu 11/29/2017

(Příběh Eggertovy vily)

The Research Library of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice)

Wed 10/3/2017 - Thu 11/29/2017

(Intersalon 2017)

Marianska Gallery (České Budějovice)

Thu 10/4/2017 - Fri 10/26/2017

(Člověk v tísni)

University of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice)

Thu 10/4/2017 - Tue 10/30/2017

(Poznej světové dědictví Unesco)

City Gallery (Český Krumlov)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Petr Toman - Válka, to je přežít)

Kotva - gallery (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Markéta Kössl - Stojím na prahu horizontu)

The moon during daytime - gallery (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Fri 11/9/2017

(Jihočeský výlov 7: Václav Pancer - Duo Pancerfaust)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017
Fri 10/5/2017 - Tue 10/30/2017

(Boží muka v naší krajině - Růžena Švecová)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Lukáš Bláha - Tři roky)

Kotva - gallery (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017
Fri 10/5/2017 - Tue 10/30/2017

(Holašovice v kontextu jihočeské venkovské architektury)

České Budějovice - town hall (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017
Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Jaroslav Sýbek, ČTK reportáže 1977–1985)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Spolky - kolektivní výstava)

At the Ram's House - gallery (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Petr Lundák, Co se nevešlo...)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Kamila Berndorffová - Čísi svět)

At Your Place Cafe-Bar (České Budějovice)

Fri 10/5/2017 - Tue 11/6/2017

(Jihočeský výlov 7: Jiří Bain - Veteran Rallye Křivonoska 2017)

Below the Stone Frog Gallery (České Budějovice)

Mon 10/8/2017 - Mon 10/29/2017
Wed 10/10/2017 - Sun 1/20/2018

(Letem včelím světem - 150 let organizovaného včelaření na českobudějovicku)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Thu 10/11/2017 - Sun 11/18/2017

(Peter Märkli – Kresby)

Gallery of Contemporary Art (České Budějovice)

Fri 10/12/2017 - Thu 11/15/2017

(Cesty s pastelem, aneb Záznamy z putování Davida Vávry kontinenty)

U Schelů Chamber Gallery (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 6:30 - 10:00

(Staňte se moderátorem na 5 minut!)

Hostel Bobík (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 8:30

Story-telling in English

Academic Library of the University of South Bohemia in the Czech Republic (České Budějovice) - Academic library, University of South Bohemia, Branišovská 31b, ČB

Fri 10/20/2017 10:00 - Sat 10/21/2017 13:00

(Itálie - Gnocchi, Pasta, Rizoto)

Bistro Cobliha (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 11:00

Toeic exams

Academic Library of the University of South Bohemia in the Czech Republic (České Budějovice) - Academic library, University of South Bohemia, Branišovská 31b, ČB

Fri 10/20/2017 12:00 - 15:00

(Strašidelná dílna)

Flema studio (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 12:00

(Klub úsměv - tvořivá dílna)

House of Children and Youth (Český Krumlov)

Fri 10/20/2017 14:00 - 15:30
Fri 10/20/2017 14:30 - 16:00

(Jak si splnit sen?)

(Český Krumlov)

Fri 10/20/2017 15:00

(Emoji ve filmu 2D)

Světozor cinema (Třeboň)

Fri 10/20/2017 15:00

(Bibliodrama)

Church of St. Vojtěch (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 16:15 - 17:45
Fri 10/20/2017 17:00
Fri 10/20/2017 17:00

(Večery S - Jen tak tak, McBerds, Bonsai č. 3)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 17:00 - 19:30

(Je úchvatná!)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 17:00 - Sat 10/21/2017 0:00
Fri 10/20/2017 17:30 - 19:00
Fri 10/20/2017 17:30 - 19:00

(Jihočeští trubači)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 17:30 - 20:30
Fri 10/20/2017 18:00

(Bohemia Sekt Party)

Imperial Club (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 18:00

(Geostorm: Globální nebezpečí 3D)

Světozor cinema (Třeboň)

Fri 10/20/2017 18:00

(Helios band)

Eggenberg Brewery (Český Krumlov)

Fri 10/20/2017 18:00

(Desmod - Molekuly zvuku tour 2017)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 19:00

(Dance Massacre - DJ Olson)

Broukárna - house (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 19:00
Fri 10/20/2017 19:00 - 21:00

(Sodoma Gomora Live)

K2 Club (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 19:00

(Go Funk Yourself - Dj Roxtar)

MAXIM Music club (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 20:00

(Resident Night - Dj Marotha)

Dance bar Paradox (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 5:25 - 18:00
Sat 10/21/2017 6:00 - Sun 10/22/2017 12:00

(Víkend otevřených dveří)

Porsche České Budějovice (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 6:30 - 13:30

(Turnaj v kulečníku)

Metropol Billiard Hall (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 7:00 - Sun 10/22/2017 14:00
Sat 10/21/2017 7:00 - 15:00

(Hopmanův turnaj smíšených dvojic)

Badminton at the Exhibition Grounds (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 7:00 - 15:00

(Ecola Cup 2017 - hobby víceboj)

Hakl's Courtyards Riding Club (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 7:00 - 9:30

(Vermikompostování aneb kompost doma)

Cassiopeia (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 7:00 - 10:00

(Podzimní šermířská burza - České Budějovice 2017)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 7:00 - 13:00

Saturday in English with language department of Faculty of Science

Academic Library of the University of South Bohemia in the Czech Republic (České Budějovice) - Academic library, University of South Bohemia, Branišovská 31b, ČB

Sat 10/21/2017 8:00 - 15:00

(Vlnové pohyby pro ženy i muže 1)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 8:00 - 10:00

(Ať žijí strašidla!)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 8:15 - 12:30

(Setkání příznivců - KaPrů Radia Proglas českobudějovické diecéze)

Dominican monastery with the temple of the Sacrifice of the Virgin Mary (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 12:00

(Veřejná pěvecká soutěž: Muzikál je, když - 3. kolo)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 12:00

(Ukončení zámecké sezóny)

Široká (Český Krumlov), Horní (Český Krumlov), náměstí Svornosti (Český Krumlov)

Sat 10/21/2017 12:00
Sat 10/21/2017 13:30 - 19:00

(TEDxBudweis 2017)

St Anne's Church (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 14:15 - 15:45

(SK Dynamo ČB / SFC Opava)

Football stadium SK Dynamo (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 12:00
Sat 10/21/2017 15:00

(Madagaskar - Muzikálové dobrodružství)

Budvar Arena (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 15:00

(Zpívání pro republiku)

Rose Hotel (Český Krumlov)

Sat 10/21/2017 16:00 - 20:00

(BBQ: RnB)

Café Hostel (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 17:00 - 18:30

(Gong koupel)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 17:00 - 20:00
Sat 10/21/2017 17:00

(Řecký večer se sommelierem Jakubem Přibylem)

Prokyš Hall - Prelature (Český Krumlov)

Sat 10/21/2017 17:30 - 18:30

(Odpoledne s černou kočkou)

Student University Theatre (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 18:00

(Big beatové taneční čaje)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 18:00

(Piano Night)

Rush café bar (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 18:00

(Spolektiv)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sat 10/21/2017 18:00 - 21:00

(Trio traktůrek)

Vatikán (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 19:00

(Vladimír Mišík & ETC)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 19:00

(Devadesátky)

K2 Club (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 19:00

(Retro Party - Dj Bervic)

Broukárna - house (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 19:00

(Tichá dohoda - koncert & premiéra nového CD)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 19:00

(Reggae Nite w/ Vůdůkrů live)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 20:00

(All Stars Night - Dj Jirka Ježek)

Dance bar Paradox (České Budějovice)

Sun 10/21/2017 - Sun 2/10/2018

(Tereza z Davle / Neue Mädchen)

Chateau riding hall - gallery (Hluboká nad Vltavou)

Sun 10/22/2017 8:00 - 15:00

(Vlnové pohyby pro ženy i muže 2)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sun 10/22/2017 11:45 - 13:45

(Čínština pro začátečníky - úvodní lekce)

AKAI KIKU (České Budějovice)

Sun 10/22/2017 13:00 - 14:10

(O líných strašidlech)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sun 10/22/2017 13:00 - 14:00

(Pískomil - Rytmus nás baví)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sun 10/22/2017 14:00 - 15:45

(Předpremiéra Earth: Den na zázračné planetě v CineStar)

CineStar České Budějovice (České Budějovice)

Sun 10/22/2017 15:00 - 17:00
Sun 10/22/2017 15:00

(SK Dynamo / Slezský FC Opava)

Football stadium SK Dynamo (České Budějovice)

Sun 10/22/2017 17:00 - 20:00

(Muzikál je, když. Finále pěvecké soutěže / Zpívám, tedy jsem)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sun 10/22/2017 17:00

(Podzimní koncert Jindřichohradeckého symfonického orchestru)

Jindřichův Hradec - castle and chateau (Jindřichův Hradec)

Sun 10/22/2017 17:00 - 19:30

(David Deyl – Melodie mého srdce: Muzikál)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 7:30 - 13:00

(Dotace nejen pro začínající podnikatele)

Regional Authority of the South Bohemian Region (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 8:00 - 10:00

(Setkání - podpůrná skupina)

(České Budějovice)

Mon 10/23/2017 8:30 - 9:30

(Prohlídka montessori herny (děti cca 1-4 roky))

Montessori playroom Starlet (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 10:30 - 13:00

(Tvořivá dílna soviček)

Slavia - hall and cultural centre (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 15:00

(Který je ten pravý?)

Světozor cinema (Třeboň)

Mon 10/23/2017 17:00 - 20:00

(Taneční večer - Face)

Bertiny Spa (Třeboň)

Mon 10/23/2017 17:30 - 19:00

(Old Steam Boat - Jazz Band)

Aurora Spa (Třeboň)

Mon 10/23/2017 18:00

(Lukas Landa, Spomenik, Tma, Bad Names Tour #1)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 18:00

(Dj Žorž)

Kampa students club (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 6:30 - 7:30
Tue 10/24/2017 8:00 - 9:30

(Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet)

St Anne's Church (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 14:00

(PhDr. Zdeněk Flídr: Vitorazsko)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 14:00 - 16:00
Tue 10/24/2017 14:30

(Roman Lavička: Krajina středověkých kostelů)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 15:00

(Geostorm: Globální nebezpečí 2D)

Světozor cinema (Třeboň)

Tue 10/24/2017 15:00

(František Niedl - setkání se spisovatelem)

Research Library of South Bohemia - Rožnov branch (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 15:15 - 17:00

(Co se vyplatí vědět o kojení?)

Pansofie (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 15:30 - 20:00

(Cupcakes)

Gourmet Factory (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 16:00

(Beer-Pong Czech Budvar League 2018, afterparty)

K2 Club (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 16:00 - 17:30

(Cestovatelské úterky - Chile v podání Vaška Válka)

Kampa students club (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 17:00 - 20:00

(BigTrip.CZ - nejdelší cesta kolem světa osobním autem)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 17:00

(Eagleheart, Warhawk)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 17:00 - 20:00

(Taneční večer - kapela Krystal)

Aurora Spa (Třeboň)

Tue 10/24/2017 18:00 - 19:00

(Ohlédnutí - Umění ve městě)

At the Ram's House - gallery (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 18:00

(Matka!)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 10/25/2017 7:00 - 8:00

(Cvičení s Milenou)

TJ Sokol České Budějovice - Sokolský ostrov (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 12:00

(Pestrobarevný svět neživé přírody)

Research Library of South Bohemia - Vltava branch (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 12:30 - 14:00

(Filmový klub Aktiv film "Desertér")

CineStar České Budějovice (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 13:30 - 14:15

(Rovnováha – Kurz pro děti)

Meeting Centre (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 14:30 - 15:30

(Rovnováha – Kurz pro dospělé)

Meeting Centre (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 15:00

(8 hlav šílenství)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 10/25/2017 15:00

(Vernisáž Divadlo světa)

Marianska Gallery (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 16:00
Wed 10/25/2017 16:00

(Borneo krásné i drsné)

Museum of Travel Literature (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 16:30 - 18:00

(Bez vytáček o křesťanství s Jiřím Míchalem)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 16:30

(Martin Luther)

Puklic's House (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 16:30 - 18:00

(Speed dating)

Matrix Cafe (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 17:00 - 20:00

(Taneční večer s Karlem Kodlem)

Bertiny Spa (Třeboň)

Mon 10/23/2017 17:00 - 19:30
Wed 10/25/2017 17:00 - 19:30

(Chytrý Kvíz Lucky Burger 88)

Lucky Burger 88 (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 17:00 - 18:10

(Vítání se svobodou)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 17:00 - 19:00

(Dívčí válka)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Wed 10/25/2017 17:30 - 18:45

(Divadelní prohlídka Budějovického Budvaru)

Budějovický Budvar Brewery (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 17:30 - 20:00

(Vím, že víš, že vím...)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Wed 10/25/2017 18:00

(Opidum in da Bloud)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 18:00 - 21:00

(Fabián Berka & Láďa Latka trio)

Kampa students club (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 19:00

(Oldies)

K2 Club (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 20:00

(Student Night - Dj West)

Dance bar Paradox (České Budějovice)

Thu 10/25/2017 - Sun 12/30/2017

(Divadlo světa - Miroslav Konrád)

Marianska Gallery (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 7:00
Thu 10/26/2017 7:00 - 13:00
Thu 10/26/2017 9:00 - 10:00

(Montessori maminka - říjnový kurz pro maminky s miminky)

Montessori playroom Starlet (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 13:30 - 14:30

(Vodnická pohádka)

Marionette Theatre (Třeboň)

Thu 10/26/2017 14:00 - 15:00

(Casting do modelingové agentury LV Models)

LV Models (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 14:30 - 17:30

(Výroba anděla z Powertexu)

Sorcha Art (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 14:30

(Říjnové nebe pro rodiny s dětmi)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 15:00

(Wind River)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 10/26/2017 15:00 - 16:30

(Karel - táta vlasti)

The Small Theatre, České Budějovice (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 16:00 - 17:15

(Jóga na náměstí)

Yoga on the square (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 16:00 - 18:00

(Historky ze zákulisí smutečních obřadů s panem P. Šulistou)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 17:00 - 19:00

(Rozhlasová tančírna s Annou a Felixem Slováčkovými)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 17:00

(Zámecké vinařství Bzenec)

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Thu 10/26/2017 17:00
Thu 10/26/2017 17:00 - 20:00

(Kofi & Nejjižnější Seveřan)

Café Hostel (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 17:30 - 19:00
Thu 10/26/2017 17:30 - 19:00
Thu 10/26/2017 18:00

(Thor: Ragnarok 3D)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 10/26/2017 18:00 - 21:00

(Ryga (Lotyšsko) + Support)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 18:00

(Welcome party!)

Kampa students club (České Budějovice)

Fri 10/26/2017 - Thu 11/29/2017
Fri 10/26/2017 - Sun 10/28/2017

(Československá lidová armáda, Pohraniční stráž, Lidové milice)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 6:00 - 14:00
Fri 10/27/2017 6:00 - 14:00

(Nezkrotní akrobati)

Creature Art Studio (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 7:00 - 15:30
Fri 10/27/2017 7:00 - 15:30

(Podzimní modelingové soustředění)

LV Models (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 8:00
Thu 10/26/2017 14:30
Fri 10/27/2017 8:00

(Podzimní prázdniny)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 9:00 - 10:00

(Norská pohádka - Buchty a loutky)

Marionette Theatre (Třeboň)

Fri 10/27/2017 9:00 - Sat 10/28/2017 13:00

(Vepřové hody)

Bistro Cobliha (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 11:30 - 12:00

(Oslavy Dne vzniku samostatného československého státu)

nám. Přemysla Otakara II. (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 12:00 - 15:00

(Listopadání s Mildou Dubulíkem)

Třeboňsko House of Nature - exposition and visitors' centre (Třeboň)

Fri 10/27/2017 14:00 - Sun 10/29/2017 18:00

(Kurz tiffany vitráží)

(České Budějovice)

Fri 10/27/2017 15:00

(Esa z pralesa)

Světozor cinema (Třeboň)

Fri 10/27/2017 15:00

(Strašidelná noc)

May Maternity Centre (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 16:00 - 18:00

(Červený stan - pouze pro ženy)

Think yoga (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 16:00 - Sat 10/28/2017 21:59

(Halloween Party)

Zebra Bar & Karaoke (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 16:00 - Sat 10/28/2017 8:00

(Jógová noc pro děti - Denisa Vrtišková)

Think yoga (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 16:00 - 21:00

(Movie night vol. 2 - české klasiky)

cowocb (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 16:00 - 17:30

(Trio karageorgiev)

Borovany - former Augustinian monastery (Borovany)

Fri 10/27/2017 16:00 - 21:45

(Loučení s létem)

Cooperative House (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 16:30 - 18:00
Fri 10/27/2017 17:00 - Sun 10/29/2017 8:00

(Two Days Party Halloween Edit)

Stone's Bar (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 17:30 - 19:00
Fri 10/27/2017 18:00 - 21:30

(Czech Core Tour: FOB & Made By Zero a hosté)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 18:00

(Halloween Party)

Imperial Club (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 18:00 - 20:00

(Koncert písničkáře Jakuba Nohy)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 18:00 - Sat 10/28/2017 0:00

(Kabát revival + Kreden.cz)

Hotel Máj (Nové Hrady)

Fri 10/27/2017 18:00 - 21:00

(Benefice pro Cibelu vol V.)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 19:00
Fri 10/27/2017 19:00

(Petr Kolář)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 19:00

(Halloween SAW Edition with Don Marquez & Dj Will)

MAXIM Music club (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 20:00

(Smile Party - Dj Jirka Ježek)

Dance bar Paradox (České Budějovice)

Sat 10/27/2017
Sat 10/28/2017 7:00 - 15:00

(Badmintonový turnaj ve dvouhře pro začínající hráče)

Badminton at the Exhibition Grounds (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 7:00
Sat 10/28/2017 8:00 - 16:00

(Trh Anděla Páně 2)

(Český Krumlov)

Sat 10/28/2017 8:00 - 16:00

(Probuď svou vášeň a životní sílu)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 8:00

(Motýli a krajina širšího okolí Sandanski)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 8:00 - 8:30

(Pietní akt)

Třeboň

Sat 10/28/2017 9:00 - 15:00

(Návrat 312. Perutě do Budějc)

Vatikán (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 13:30 - 15:00

(Není drak jako drak (Divadélko Kuba))

Marionette Theatre (Třeboň)

Sat 10/28/2017 15:00

(Varhanní koruna)

Church of the Assumption of the Virgin Mary (Zlatá Koruna)

Sat 10/28/2017 15:00

(Hurvínek a kouzelné muzeum 2D)

Světozor cinema (Třeboň)

Sat 10/28/2017 15:00
Sat 10/28/2017 16:00 - 20:00

(BBQ: City Freezer)

Café Hostel (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 16:30 - 18:00

(Čechomoří)

The Small Theatre, České Budějovice (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 17:00 - 20:00

(Taneční večer s kapelou Sono)

Aurora Spa (Třeboň)

Sat 10/28/2017 17:00

(Dominika na cestě přes Jižní Ameriku)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 17:00

Jana Kirschner

Český Krumlov - synagogue (Český Krumlov)

Sat 10/28/2017 17:30 - 20:00

(Na dovolenou!!!)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Sat 10/28/2017 18:00

(Reggae's not dread! - Pub Animals & Colectiv)

Runway Night - Dance & Rock - Live Music (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 18:00 - 21:00

(Ben Cristovao - Poslední tour)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 18:00

(Dark Comics III w/ Hefty (UK))

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 19:00

(Toxymoron Drum&Bass Madness)

K2 Club (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 19:00

(Colp oslaví 20 let existence novým albem)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 20:00

(Halloween party - Dj Marotha)

Dance bar Paradox (České Budějovice)

Sun 10/29/2017 6:54 - 19:00
Sun 10/29/2017 8:00 - 16:00

(Den otevřených dveří)

(Benešov nad Černou)

Sun 10/29/2017 9:00

(Slow Ashtanga Vinyasa - Martin Wagenknecht)

Think yoga (České Budějovice)

Sat 10/28/2017 8:00 - 15:00
Sun 10/29/2017 9:00 - 16:00

(Síla odpuštění - sobě, druhým, nám)

Think yoga (České Budějovice)

Sun 10/29/2017 9:00 - 14:00

(Na hrad Landštejn za bubáky)

Landštejn - castle ruins (Staré Město pod Landštejnem)

Sun 10/29/2017 9:00 - 17:00

(Tajemná zákoutí ženy)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sun 10/29/2017 14:00 - 14:45

(Zlatovláska - premiéra II.)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sun 10/29/2017 14:30 - 16:30

(Haló Jácíčku)

Marionette Theatre (Třeboň)

Sun 10/29/2017 15:30 - 18:00

(Halloween Jump & Pilox Party)

Vertex Fitness - Active Studio (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 15:00
Sun 10/29/2017 16:00

(My Little Pony Film)

Světozor cinema (Třeboň)

Sun 10/29/2017 16:00 - 18:00

(Halloween v ČB)

Water tower (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 18:00
Wed 10/25/2017 18:00
Sun 10/29/2017 19:00

(Bajkeři)

Světozor cinema (Třeboň)

Mon 10/30/2017 15:00

(František Šesták – Z Čech až na konec světa)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Mon 10/30/2017 15:00 - 19:00

(Začínáme s Corelem)

Youth information centre České Budějovice (České Budějovice)

Mon 10/30/2017 18:00 - 19:30

(Vědomá příprava k porodu - podzimní kurz)

Montessori playroom Starlet (České Budějovice)

Mon 10/30/2017 18:00 - 20:00

(Kateřina a Miloš Motani - Záhadná a drsná Namibie)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Mon 10/30/2017 18:00 - 19:30

(Koncert Zuš Třeboň)

Aurora Spa (Třeboň)

Mon 10/30/2017 19:00

(Jigsaw)

Světozor cinema (Třeboň)

Mon 10/30/2017 19:00

(Halloween párty)

Kampa students club (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 13:00 - 14:00

(Akademie zdraví s VZP - III.)

Active Academic Club of the Third Age (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 15:30

(Petr Pavelec: Šlechtická sídla v krajině)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 17:00

(Maroko - Petr "Lynxxi" Pavliska)

Kampa students club (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 18:00 - 20:00

(Zelňačka)

Slavia - hall and cultural centre (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 18:00

(Mladí hudebníci se představují - Jihočeský univerzitní orchestr)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 18:00 - 19:30
Tue 10/31/2017 18:00 - 21:00

(Taneční večer - Face)

Aurora Spa (Třeboň)

Tue 10/24/2017 18:00
Tue 10/31/2017 19:00

(Říjnové nebe)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 19:00

(Thor: Ragnarok 2D)

Světozor cinema (Třeboň)

Tue 10/31/2017 19:00

(Matou Noir - 10 Years Tour)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 14:00
Tue 10/31/2017 15:00
Tue 10/31/2017 16:00
Tue 10/31/2017 19:00
Tue 10/31/2017 20:00

(Strašidelná Halloweenská jízda)

České Budějovice,aut.nádr. (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 20:00

(Halloween 4XL)

K2 Club (České Budějovice)

Wed 10/31/2017 - Thu 11/29/2017

(Výstava Momenty)

(České Budějovice)

Wed 11/1/2017 15:30 - 17:30

(Kurz háčkování Freeform Crochet)

Sorcha Art (České Budějovice)

Wed 11/1/2017 16:00 - 19:00
Wed 11/1/2017 16:30 - Mon 11/6/2017 13:30

(Mistrovství zemřít, umění žít)

Jarošov nad Nežárkou, České Budějovice

Wed 11/1/2017 17:00 - 19:30

(Tkaní na hřebenový stavech)

Flema studio (České Budějovice)

Wed 11/1/2017 17:00 - 19:00

(Šumavská divočina magická)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 16:30 - 18:30
Wed 11/1/2017 17:30 - 19:30

(Živly a já - dílna intuitivní kresby)

Branišovská (České Budějovice)

Wed 11/1/2017 18:00 - 20:00

(Marta Naposledy - Turné Marty Kubišové)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Wed 11/1/2017 18:00 - 19:40

(Mátový nebo citron?)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Wed 11/1/2017 18:30 - 21:00

(Báječná neděle v parku Creve Coeur)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Wed 11/1/2017 19:00 - 22:00

(Emerald Mind (RU), Arthemion (CZ))

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Wed 11/1/2017 20:00

(Blackout D&B Resident Night)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Thu 11/1/2017 - Fri 11/2/2017
Thu 11/2/2017 15:00

(Pozvánka do Mexika)

British Centre, Southern Bohemia University (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 15:00

(Včely samotářky)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 16:00 - 18:30

(Vaření bez obalu s Danielou)

Otakarova (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 16:00 - Sat 11/4/2017 19:00

(Inspiromat 2017)

Gallery on the Steps (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 16:00

(Beseda s moderátory Českého rozhlasu Č. Budějovice)

Research Library of South Bohemia - Rožnov branch (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 17:00

(Ing. Artur Zatloukal, Brno: Filosofie do nepohody)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 18:00

(Jakub Smolík s kapelou)

Střelnice (Jindřichův Hradec)

Wed 10/25/2017 17:00 - 18:30
Thu 11/2/2017 18:00

(Dekkadancers na jihu)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 18:00

(Radůza + kapela)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 18:00

(Večer ikonických vín s Ivo Dvořákem)

Hostel 99 (Český Krumlov)

Thu 11/2/2017 18:30 - 20:00

(Koncert skupiny Šarivary)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 19:00 - 20:30

(Jihočeská filharmonie)

St. Nicholas Cathedral (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 19:30

(Permon Balet Superstar, Coitus Terraemotus, Panoptikum)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 10:00

(Otevíráme nové a větší Igy Centrum)

IGY Centre - parking house (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 10:00 - Sat 11/4/2017 14:00

(Mexico)

Bistro Cobliha (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 15:00

(Čtení se Zauzlínou - 1+1=2)

Research Library of South Bohemia - Čtyři Dvory branch (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 17:00

(Fata Morgana - Vernisáž)

České Budějovice - town hall (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 17:00
Fri 11/3/2017 18:00 - 20:00

(Vojtěch Adamčík: Klasika, film, muzikál)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 18:00
Fri 11/3/2017 18:00

(6. budějovický košt vína)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 18:00 - 19:50

(Ženské nebe - kabaret)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 18:00 - 20:00

(Perkuto Open Stage)

Kampa students club (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 18:30 - 20:00

(Obsluhoval jsem anglického krále)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Fri 11/3/2017 18:30 - 21:00

(Lakomá Barka - 20 let)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Fri 11/3/2017 19:00

(Veteráni studené války)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 19:00 - 22:00

(Decade: A Caustic Fate (AT) - The OverAlls (AT) - Alike (CZ))

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 19:00 - Sat 11/4/2017 2:00

(AK X Tour - Deset let tvrdě)

K2 Club (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 19:00

(Ovoce & Lola - Dopiju a jdu tour 2017)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 20:00
Sat 11/3/2017 - Tue 12/4/2017

(Fata Morgana)

České Budějovice - town hall (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 8:00 - 16:00

(Enneagram tří cest)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 8:00 - 11:00

(Úklid lesa v okolí hradu Landštejna)

Landštejn - castle ruins (Staré Město pod Landštejnem)

Sat 11/4/2017 8:00 - 18:00
Sat 11/4/2017 8:30 - 15:30

(Lanovka Junior Cup)

Lanovka (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 16:00 - 18:00
Sat 11/4/2017 9:00 - 11:00

(Akro jóga)

Think yoga (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 13:00 - 17:00

(Strašidelná Zoo)

Hluboká nad Vltavou Zoo (Hluboká nad Vltavou)

Sat 11/4/2017 13:00 - 15:00

(Vinyasa jóga)

Think yoga (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 14:00 - 15:10

(Hrátky s čertem)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 14:00
Fri 10/27/2017 8:00 - 9:30
Sat 11/4/2017 9:00
Sat 11/4/2017 14:00

(Všechno, co jste o divadle nikdy vědět nechtěli)

The Small Theatre, České Budějovice (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 14:30 - 15:30

(Co chce Jepice (Damůza))

Marionette Theatre (Třeboň)

Sat 11/4/2017 16:00 - 17:30

(Robert Fulghum - Listovani.cz)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sat 11/4/2017 16:30 - 22:30

(Fabrika Death fest 2017 - Benighted, Gutalax, Gride a další)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 17:00

(Křest alba Mezi prsty)

Evangelic church (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 18:00 - 20:00

(Racek)

Student University Theatre (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 18:00 - 20:30

(Ruská zavařenina)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 18:00

Vilém Veverka and Kateřina Englichová

Český Krumlov - synagogue (Český Krumlov)

Sat 11/4/2017 19:00 - 21:00

(Lu a Dzigolos)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 19:00 - 20:30

(Listování: Co jsem to proboha udělal?)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Sat 11/4/2017 20:00
Sun 10/22/2017 15:00
Sat 11/4/2017 9:00
Sun 11/5/2017 9:00

(Tělo mluví)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sun 11/5/2017 13:00 - 19:00

(Transformace strachu – Christian Josef Kořenek)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sun 11/5/2017 14:00 - 14:45

(Bubu, bu)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sun 11/5/2017 14:00 - 15:30

(Sněhurka)

The Small Theatre, České Budějovice (České Budějovice)

Sun 11/5/2017 14:30 - 15:19

(Kvak a Žbluňk (Klaun Bilbo))

Marionette Theatre (Třeboň)

Sun 10/22/2017 15:00 - 16:00
Sun 10/29/2017 16:00 - 17:00
Sun 11/5/2017 16:00 - 17:00

(Tanec bez hranic)

Think yoga (České Budějovice)

Sun 11/5/2017 16:00

(FK Pardubice / SK Dynamo)

Football stadium SK Dynamo (České Budějovice)

Sun 11/5/2017 18:00
Sun 11/5/2017 18:00 - 19:10

(S tvojí dcerou ne!)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Mon 11/5/2017 - Sun 11/11/2017

(Týden vědy a techniky AV ČR)

Biology Centre of the Czech Academy of Sciences (České Budějovice)

Mon 11/6/2017 10:00 - 16:00

(Orákulum – měření na Dobrometru)

Meeting Centre (České Budějovice)

Mon 11/6/2017 16:00

(K2 Foosball Championship)

K2 Club (České Budějovice)

Mon 11/6/2017 16:00 - 18:00
Mon 11/6/2017 16:30 - 20:00

(Mayský kalendář)

Meeting Centre (České Budějovice)

Mon 11/6/2017 18:00 - 19:20

(Návštěva mladé dámy - recitál o lásce)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 11:30

(Cesta správného nastavení hlasu)

(České Budějovice)

Tue 11/7/2017 15:00

(Senioři píší Wikipedii)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 15:00

(Čtení se Zauzlínou - 1+1=2)

Research Library of South Bohemia - Rožnov branch (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 15:30

(Daniel Šnejd, Jarmila Hansová: Vesnice a zemědělská krajina)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 17:00 - 19:00

(Science Café - Výzkum půdy)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 18:00

(Jiří a Lada Ziburovi - Cesta do Santiaga)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 17:00 - 18:30
Tue 11/7/2017 18:00

(Zavolejte Jeevese)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 18:00 - 19:40

(Hotel Blackout)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 18:00 - 19:30

(Země úsměvů)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 19:00 - 20:30

(Laco Deczi a Celula New York)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 20:00 - 21:30

(LiStOVáNí: Co by můj syn měl vědět o světě)

The Small Theatre, České Budějovice (České Budějovice)

Tue 11/7/2017 20:00

(Afterparty Seznamováku JU 2017)

K2 Club (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 17:00

(Obrázky a příběhy z dalekých cest)

Research Library of South Bohemia - Vltava branch (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 17:00 - 18:30

(Přednášky o křesťanské kultuře)

Kampa students club (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 18:00 - 20:15

(Postřižiny z postřižin)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 18:30

(Opona!)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 20:00

(Neurofunk Night)

Komiks Club (České Budějovice)

Thu 11/9/2017 7:00 - Sat 11/11/2017 8:00

(Konference užití počítačů ve výuce matematiky)

University of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice)

Thu 11/9/2017 11:30 - 14:45

(Filmy ve výuce němčiny)

Puklic's House (České Budějovice)

Thu 11/9/2017 18:00 - 19:00

(Jídelna aneb vařím, vaříš, vaříme.....)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Thu 11/9/2017 18:00

(Vína a dobroty z Moravy)

Retro cafe (Český Krumlov)

Thu 11/9/2017 18:00

(Spisovatelé do knihoven - Milan Ohnisko)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Thu 11/9/2017 18:00 - 19:30

(Ondřej Ruml)

St Anne's Church (České Budějovice)

Thu 11/9/2017 19:00 - 21:00
Thu 10/26/2017 18:00 - 19:50
Wed 11/8/2017 19:00 - 20:50
Thu 11/9/2017 19:00 - 20:50

(Charleyova teta)

Panorama - Biograph Civic Centre (Hluboká nad Vltavou)

Fri 11/10/2017 8:00 - 15:00
Fri 11/10/2017 9:00 - Sat 11/11/2017 22:00
Thu 11/9/2017 18:30 - 20:00
Fri 11/10/2017 9:00 - 10:20

(A na hrušce sedí diktátor)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Fri 11/10/2017 10:00 - Sat 11/11/2017 14:00

(Svatomartinská husa)

Bistro Cobliha (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 13:00

(Klub úsměv - vaření)

House of Children and Youth (Český Krumlov)

Fri 11/10/2017 16:30 - 19:00

(Beseda s režisérem Viliamem Poltikovičem)

Sun - the centre of plant foods (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 18:00

(Chodurův festival)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 18:00 - 19:15

(Žebrácká opereta)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 18:00

(The Hope s hosty)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 18:00 - 20:00
Fri 11/10/2017 18:00

(Na (Malou) scénu!)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 18:30

(Neprávem opomíjený Müller Thürgau)

Hostel 99 (Český Krumlov)

Fri 11/10/2017 20:00 - 22:30

(Gaia Mesiah)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 20:00

(Rest, Mc Gey, Maniak, Regie - Los Angeles tour)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 11/10/2017 - Sun 11/18/2017

(Legiovlak 2017)

ČD Bike (Český Krumlov)

Sat 11/10/2017 - Sun 11/18/2017

(Husí hody na Svachovce)

Svach's Court (Mirkovice)

Fri 11/10/2017 8:00 - 13:00
Sat 11/11/2017 8:00 - 13:00

(Hormonální jóga - Yvona Švecová)

Think yoga (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 8:00 - 21:00

(Svatomartinská sobota s vernisáží obrazů)

Wine Pears (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 9:00 - 16:00

(Sebevědomí a cesta do svého středu)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 9:00 - 15:00

(4 živly a Já - intuitivní kresba)

Branišovská (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 10:00 - 17:00

(Svatomartinská slavnost)

Below the Stone Frog Gallery (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 10:11
Sat 11/11/2017 9:00 - 11:00
Sat 11/11/2017 13:30 - 16:30

(Alenka v kraji zázraků)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 14:00 - 15:45

(Zapomenutý čert)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 14:30 - 15:30

(Hluboko v lese (Tate lumi))

Marionette Theatre (Třeboň)

Sat 11/11/2017 18:00 - 20:25

(Rozmarné léto)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 18:00

Michal Pavlíček and Michal Nejtek - Harmony Tour

Český Krumlov - synagogue (Český Krumlov)

Sat 11/11/2017 19:00

(Chinaski - Není nám do pláče tour)

Budvar Arena (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 20:00 - 22:00

(Mucha)

K2 Club (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 20:00

(Voxel s Cimbálovkou)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Sun 11/11/2017 - Sun 12/30/2017

(Vzpomínky na Sočskou frontu)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Sun 11/11/2017 - Sun 11/10/2018

(První světová válka, léta zkázy a bolesti)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Sun 11/12/2017 8:00
Sun 11/12/2017 9:00 - 16:00

(Láska k sobě)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sun 11/12/2017 12:00
Sun 11/12/2017 12:00

(Z cyklu Živě a zevnitř - Sláva Zubkov: Loutka)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sun 11/12/2017 14:00 - 15:50

(Antologia - to nejlepší z černého divadla)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sun 11/12/2017 14:30 - 16:00
Sun 11/12/2017 18:00 - 19:10

(Dva)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sun 11/12/2017 18:00 - 20:00

(La Fabrika: Bláznivý Petříček)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sun 11/12/2017 18:00 - 21:30

(Václav Neckář & Bacily - "Příběhy, písně a balady")

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sun 11/12/2017 18:30 - 21:00

(Bernard Slade - Každý rok ve stejnou dobu)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Mon 11/13/2017 15:30

(České Budějovice za vlády Marie Terezie)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Mon 11/13/2017 16:30 - 21:00

(Francie klasicky)

Gourmet Factory (České Budějovice)

Mon 11/13/2017 17:00 - 19:00

(Výroba šitého náramku z korálků)

Meeting Centre (České Budějovice)

Tue 11/13/2017 - Fri 12/14/2017

(Pocta osobnosti - Zdeněk Voženílek (1929 -1981))

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 14:00

(Odpoledne s Labyrintem)

Research Library of South Bohemia - Rožnov branch (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 15:30
Tue 11/14/2017 16:00

(František Lexa: Práce s orobincem)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 17:30

(Vír očí - poezie se studenty)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 18:00

(Jana Boušková: Má vlast)

St Anne's Church (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 18:00 - 19:30

(Zpívání v dešti)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 18:00

(Lutz Hubner: Úča musí pryč!)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 18:00 - 21:00

(Jaroslav Samson Lenk & Hop Trop)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Tue 11/14/2017 18:30 - 20:00

(Miss Dietrich lituje)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Wed 11/14/2017 - Thu 11/15/2017

(Fórum cestovního ruchu 2017)

Wellness & Congress Hotel Dvořák Tábor (Tábor)

Wed 11/15/2017 14:00

(Odpoledne s Labyrintem)

Research Library of South Bohemia - Vltava branch (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 16:00

(Oč běží ve filosofii)

Research Library of South Bohemia - Suché Vrbné branch (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 17:00 - 19:00

(Cyklus Zelené středy - pasti, pastičky)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 17:00 - 19:00

(Psychotalks - Terapie zážitkem)

Kampa students club (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 17:15

(Filmový večer - Katharina Luther)

Puklic's House (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 18:00 - 19:30

(Ani za milion)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 18:00 - 20:00

(Filmový klub: Les Gazelles / Gazely)

French Alliance South Bohemia (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 20:00

(Tělocvikářská zimní)

K2 Club (České Budějovice)

Thu 11/16/2017 9:00 - 10:30

(Pohádky na dobrý den)

St Anne's Church (České Budějovice)

Thu 11/16/2017 17:00

(Život a smrt. Nic, čeho bychom se měli bát.)

Fair Cafe (České Budějovice)

Thu 11/16/2017 18:00

(Večery S - Mirek Baldrych, Akorát, Seeking Horizon)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Thu 11/16/2017 18:00

(František Nedvěd s kapelou Tie Break "Velkej flám tour 2017")

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Thu 11/16/2017 18:00 - 19:30

(Jihočeská filharmonie)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 11/16/2017 18:00
Thu 11/16/2017 18:00 - 19:30
Thu 11/16/2017 19:00 - 22:00

(The Display (DE) + To Age (CZ))

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Fri 11/17/2017 14:30 - 15:30

(Sněhurka (Lokvar))

Marionette Theatre (Třeboň)

Fri 11/17/2017 15:00 - Sun 11/19/2017 11:00

(Dny důvěry Taizé 2017)

St. Nicholas Cathedral (České Budějovice)

Fri 11/17/2017 16:11 - 18:00

(Rozsviťme demokracii - průvod k výročí 17. listopadu)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Fri 11/17/2017 16:30 - Mon 11/20/2017 14:00

(Konstelace)

Jarošov nad Nežárkou, České Budějovice

Fri 11/17/2017 17:00 - 18:00

(Koncert při svíčkách)

Church of the Visitation of the Virgin Mary (Borovany)

Fri 11/17/2017 18:00

(Burgundsko)

(Český Krumlov)

Fri 11/17/2017 19:00

(Trautenberk, Steel Engraved, Agony)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Fri 11/17/2017 20:00 - 21:30

(Děda Mládek Illegal Band)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 11/17/2017 16:00 - 17:15
Fri 11/17/2017 18:00 - 19:15
Fri 11/17/2017 20:00 - 21:15

(Fantom divadla - Příběh ožívá)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Fri 11/17/2017 20:00

(Addict Tour)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 11/17/2017

(Nemocniční kaplan)

(České Budějovice)

Sat 11/18/2017 8:00 - 16:00

(Včelí den v muzeu)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Sat 11/18/2017 14:00 - 20:00

(Noc divadel 2017...když hvězdy sestupují mezi nás)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sat 11/18/2017 14:30 - 15:30

(Damúza Praha: Momo)

Marionette Theatre (Třeboň)

Sat 11/18/2017 18:00

(Lords of the sound - Oscar Music Awards)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Sat 11/18/2017 18:00 - 19:40

(Žena v trysku století)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sat 11/18/2017 18:00

Mozartissimo

Český Krumlov - synagogue (Český Krumlov)

Sat 11/18/2017 18:00

(Gourmet večer s Champagne Vollereaux)

Hotel Bellevue (Český Krumlov)

Sat 11/18/2017 19:00

(Delikvence 11, Normals?!, The Oxx, Thrashsurf, Psychocandy)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Sat 11/18/2017 19:00

(S Andělem do Vatikánu)

Vatikán (České Budějovice)

Sun 11/19/2017 9:00

(Herecký kurz s Ateliérem 3D)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sat 11/18/2017 9:00 - 16:00
Sun 11/19/2017 9:00 - 16:00

(Čtení z kvantového pole a zvědomování příčin)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sun 11/19/2017 14:00 - 15:30

(Tajemství fontány)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sun 11/19/2017 14:30 - 15:30

(Červená karkulka (STLD Třeboň))

Marionette Theatre (Třeboň)

Sun 11/19/2017 17:00

(Wine cocktails and food pairing)

Zapa bar (Český Krumlov)

Mon 11/20/2017 8:00 - 11:00

(Judaistický workshop)

(České Budějovice)

Mon 10/23/2017 7:00 - 8:00
Mon 10/30/2017 8:00 - 9:00
Mon 11/6/2017 8:00 - 9:00
Mon 11/13/2017 8:00 - 9:00
Mon 11/20/2017 8:00 - 9:00

(Kurz chytré telefony a tablety)

Active Academic Club of the Third Age (České Budějovice)

Mon 11/20/2017 16:00 - 18:00

(Rozvíjení matematického myšlení - krajské setkání nejen pedagogů)

Montessori Campus Kindergarten (České Budějovice)

Mon 11/20/2017 18:00 - 21:00

(Simon Williams: Polib tetičku aneb Nikdo není bez chyby)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Mon 11/20/2017 18:00 - 21:00

(Funny Fellows)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Mon 11/20/2017 18:30

(Příběhy paní hudby)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Tue 11/21/2017 13:00 - 14:30

(Akademie zdraví s VZP - První pomoc v reflexní terapii)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Tue 11/21/2017 15:30

(Ludmila Ourodová: Krajina a sídla v historické ikonografii)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 11/21/2017 16:00

(Jachting a expedice plachetnicí)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Sat 11/11/2017 18:00
Tue 11/21/2017 18:00 - 19:30
Tue 11/21/2017 18:00 - 19:00
Tue 11/7/2017 18:00
Tue 11/14/2017 18:00
Tue 11/21/2017 18:00

(Listopadové hvězdy)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 19:00
Tue 10/31/2017 20:00
Tue 11/7/2017 19:00
Tue 11/14/2017 19:00
Tue 11/21/2017 19:00

(Večerní pozorování u dalekohledu)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 7:30 - 8:30

(Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček - Amundsen kontra Scott)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Wed 11/22/2017 15:00

(Čtení se Zauzlínou - 1+1=2)

Research Library of South Bohemia - Vltava branch (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 15:30

(Pátrání po předcích - sestavování rodokmenů)

The Research Library of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 15:30 - 17:30

(Kurz šitého šperku)

Sorcha Art (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 17:00

(Prago Union na Kampě)

Kampa students club (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 17:00 - 19:30

(Quilling)

Flema studio (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 17:30 - 20:00

("Cesta hvězdy" – poutnictví v minulosti a dnes)

Meeting Centre (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 16:00 - 17:30
Wed 11/22/2017 18:00 - 19:30

(William S. Gilbert & Arthur Sullivan - Mikádo)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 18:00

(Knězovy děti - Mate Matišić)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 18:00 - 20:00

(Šťovík, pečené brambory)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 19:00 - 21:30

(Italský večer)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Thu 11/23/2017 15:00

(Perly z vosku a jiné příběhy)

The Research Library of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice)

Thu 11/23/2017 15:00

(Pozvánka do Japonska)

British Centre, Southern Bohemia University (České Budějovice)

Thu 11/23/2017 18:00 - 19:30

(Koncert absolventů)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 11/23/2017 - Sat 1/5/2018

(Adventní trhy na náměstí Přemysla Otakara II.)

nám. Přemysla Otakara II. (České Budějovice)

Wed 11/22/2017 8:00 - 16:00
Thu 11/23/2017 8:00 - 16:00
Fri 11/24/2017 8:00 - 15:00

(Vzdělání a řemeslo - 23. ročník)

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Fri 11/24/2017 8:00 - 15:00
Fri 11/24/2017 13:00 - 16:00

(Krumlovská dětská Porta)

House of Children and Youth (Český Krumlov)

Fri 11/24/2017 13:00 - 15:00

(Klub úsměv - hrátky v bazénu)

Český Krumlov (Český Krumlov)

Fri 11/24/2017 14:00 - 15:30

(Keramická adventní dílna pro rodiče s dětmi)

House of Children and Youth (Český Krumlov)

Fri 11/3/2017 16:00
Fri 11/24/2017 16:00

(Earth: Den na zázračné planetě)

Světozor cinema (Třeboň)

Fri 11/24/2017 17:00 - 19:00

(Numerologie – klíč k poznání lidské psychiky)

Meeting Centre (České Budějovice)

Fri 11/24/2017 18:00

(Saxík)

(Český Krumlov)

Fri 11/24/2017 18:00

(Champagne s Michalem Šetkou)

(Český Krumlov)

Thu 11/23/2017 19:00
Fri 11/24/2017 19:00

(Vypsaná fiXa)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 11/24/2017 19:00 - 22:30

(Krucipüsk)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Fri 11/24/2017 20:00

(Sinister Souls - Prspct, Yellow Stripe, NL)

Komiks Club (České Budějovice)

Fri 11/24/2017 20:00 - 22:00

(PSH Live - Peneři Strýčka Homeboye v K2)

K2 Club (České Budějovice)

Fri 11/24/2017 8:00
Sat 11/25/2017 8:00

(Kreativ Soběslav)

Civic Centre (Soběslav)

Wed 10/25/2017 16:15 - 19:15
Thu 11/9/2017 17:15 - 20:15
Thu 11/16/2017 17:15 - 20:15
Thu 11/23/2017 17:15 - 20:15
Sat 11/25/2017 8:00 - 15:00

(Dech - proud života)

(České Budějovice)

Sat 11/25/2017 13:00 - 21:00

Castle wine celebration

Castle Riding School (Český Krumlov)

Sat 11/25/2017 17:30 - 19:00

(Zwolna a citedlně - Jan-Matěj Rak)

St Anne's Church (České Budějovice)

Sat 11/25/2017 17:30 - 18:45

(Vivat Glenn Miller!)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 17:00 - 18:30
Sat 11/25/2017 18:00

(Giuseppe Verdi: Trubadúr)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 11/25/2017 18:00 - Sun 11/26/2017 2:00

(Flaška Visočini + hosté - 10 let kapely)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Sat 11/25/2017 20:00

(Opidum Sound and Friends)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 11/25/2017 20:00

(Michal Hrůza)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Sat 11/25/2017 10:30
Sun 11/26/2017 8:00

(Aiwa! festival 2017)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Sat 11/25/2017 8:00 - 18:00
Sun 11/26/2017 8:00 - 14:00

(Numerologie 1- Bakova škola numerologie)

Meeting Centre (České Budějovice)

Sun 11/26/2017 8:00 - 11:00

(Blešák)

Český Krumlov - castle and chateau (Český Krumlov)

Sat 11/25/2017 8:00 - 15:00
Sun 11/26/2017 8:00 - 15:00
Sun 11/26/2017 9:00 - 15:00

(Trhy Hluboká nad Vltavou)

(Hluboká nad Vltavou)

Sun 11/19/2017 15:00
Sun 11/26/2017 9:00

(Muzikálový kurz s Ateliérem 3D)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sun 11/26/2017 14:00 - 15:00

(Našel se medvěd)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sun 11/26/2017 16:00

(FC Vlašim Graffin / SK Dynamo)

Football stadium SK Dynamo (České Budějovice)

Sun 11/26/2017 18:00 - 19:30

(Sametový hlas)

Cultural House (Veselí nad Lužnicí)

Sun 11/26/2017 18:00 - 19:30

(Rumcajs loupežníkem)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 12:30 - 14:30
Mon 10/30/2017 13:30 - 15:30
Mon 11/6/2017 13:30 - 15:30
Mon 11/13/2017 13:30 - 15:30
Mon 11/20/2017 13:30 - 15:30
Mon 11/27/2017 13:30 - 15:30

(Poradna pro houbaře)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Mon 10/30/2017 14:30
Mon 11/27/2017 14:30

(Čtení z nových knížek pro děti)

The Research Library of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice)

Mon 11/27/2017 15:00

(Za jihočeskými výtvarníky - Jiří Müller)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Mon 11/27/2017 16:30 - 21:00

(Zvěřina)

Gourmet Factory (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 17:00 - 18:30
Mon 10/23/2017 17:00 - 18:30
Mon 11/27/2017 18:00

(La Traviata)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 11/3/2017 18:00 - 19:30
Mon 11/6/2017 18:00 - 19:30
Mon 11/27/2017 18:00

(Nebezpečný experiment)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 14:00 - 15:30
Tue 10/31/2017 15:00 - 16:30
Tue 11/7/2017 15:00 - 16:30
Tue 11/14/2017 15:00 - 16:30
Tue 11/21/2017 15:00 - 16:30
Tue 11/28/2017 15:00 - 16:30

(Keramika pro děti)

Krajinská Centre (České Budějovice)

Tue 11/28/2017 15:00

(Vánoční ozdoby z korálků)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Tue 11/28/2017 15:30

(Marie Pavlátová: Historické zahrady a parky)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 11/28/2017 17:30 - 19:00

(Lajka vzhůru letí)

The Small Theatre, České Budějovice (České Budějovice)

Tue 11/28/2017 18:00

(ITER - Energie pro budoucnost?!)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Tue 11/28/2017 18:00

(Antidiskotéka)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 18:00 - 21:00
Tue 11/28/2017 18:00 - 21:00

(Tango - Tančírna)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Tue 11/28/2017 18:00 - 21:00

(Gérard Bitton a Michel Munz: Smím prosit?)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 11/10/2017 18:00
Thu 11/23/2017 18:00
Tue 11/28/2017 18:00

(Molière - Don Juan)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Tue 11/28/2017 18:00 - 19:30

(Lháři)

Cultural House (Borovany)

Tue 11/28/2017 19:30 - 22:55

(James Harries (UK) + host)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Wed 11/28/2017 - Sun 12/30/2017

(Miroslaw Balka)

Gallery of Contemporary Art (České Budějovice)

Wed 11/29/2017 11:00 - 11:15
Wed 11/29/2017 13:00

(Jak si vytvořit sbírku z přírodnin)

Research Library of South Bohemia - Vltava branch (České Budějovice)

Wed 11/29/2017 14:00 - 15:00

(Výroba mýdla + vonná sůl)

Flema studio (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 14:00 - 16:00
Wed 11/1/2017 15:00 - 17:00
Wed 11/8/2017 15:00 - 17:00
Wed 11/15/2017 15:00 - 17:00
Wed 11/22/2017 15:00 - 17:00
Wed 11/29/2017 15:00 - 17:00

(Umčo na pohodu)

Krajinská Centre (České Budějovice)

Fri 11/24/2017 18:00 - 19:30
Wed 11/29/2017 18:00 - 19:30

(Kráska a zvíře)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Wed 11/29/2017 18:00

(Krásná vína vinařství Krásná Hora)

Papa´s Living Restaurant (Český Krumlov)

Wed 11/29/2017 18:00 - 19:30

(Papá, že se nestydíš! (Dcera pracuje v Paříži))

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Wed 11/29/2017 18:30 - 20:00

(Pěslav - ozvěna)

Aurora Spa (Třeboň)

Fri 10/20/2017 7:00 - 13:00
Mon 10/23/2017 7:00 - 13:00
Tue 10/24/2017 7:00 - 13:00
Wed 10/25/2017 7:00 - 13:00
Thu 10/26/2017 7:00 - 13:00
Fri 10/27/2017 7:00 - 13:00
Mon 10/30/2017 8:00 - 14:00
Tue 10/31/2017 8:00 - 14:00
Wed 11/1/2017 8:00 - 14:00
Thu 11/2/2017 8:00 - 14:00
Fri 11/3/2017 8:00 - 14:00
Mon 11/6/2017 8:00 - 14:00
Tue 11/7/2017 8:00 - 14:00
Wed 11/8/2017 8:00 - 14:00
Thu 11/9/2017 8:00 - 14:00
Fri 11/10/2017 8:00 - 14:00
Mon 11/13/2017 8:00 - 14:00
Tue 11/14/2017 8:00 - 14:00
Wed 11/15/2017 8:00 - 14:00
Thu 11/16/2017 8:00 - 14:00
Mon 11/20/2017 8:00 - 14:00
Tue 11/21/2017 8:00 - 14:00
Wed 11/22/2017 8:00 - 14:00
Thu 11/23/2017 8:00 - 14:00
Fri 11/24/2017 8:00 - 14:00
Mon 11/27/2017 8:00 - 14:00
Tue 11/28/2017 8:00 - 14:00
Wed 11/29/2017 8:00 - 14:00
Thu 11/30/2017 8:00 - 14:00

(Pozorování Slunce)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 13:00 - 14:30
Thu 11/2/2017 14:00 - 15:30
Thu 11/9/2017 14:00 - 15:30
Thu 11/16/2017 14:00 - 15:30
Thu 11/23/2017 14:00 - 15:30
Thu 11/30/2017 14:00 - 15:30

(Facebook s Františkem)

Active Academic Club of the Third Age (České Budějovice)

Thu 11/2/2017 15:30
Thu 11/9/2017 15:30
Thu 11/16/2017 15:30
Thu 11/23/2017 15:30
Thu 11/30/2017 15:30

(Listopadové hvězdy pro rodiny s dětmi)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Thu 11/30/2017 17:00

(Největší tajemství Třetí říše)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 16:00 - 18:30
Thu 11/2/2017 17:00 - 19:30
Thu 11/9/2017 17:00 - 19:30
Thu 11/16/2017 17:00 - 19:30
Thu 11/23/2017 17:00 - 19:30
Thu 11/30/2017 17:00 - 19:30
Thu 11/30/2017 18:00

(Hana a Petr Ulrychovi)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 11/30/2017 18:00

(Slavná vína Toskánska)

(Český Krumlov)

Sat 11/18/2017 18:00
Thu 11/30/2017 18:00

(Kronikáři)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Thu 11/30/2017 18:00 - 20:00
Thu 11/30/2017 18:00

(Cimrman English Theater - The Stand-in (Záskok))

Hostel Bobík (České Budějovice) - Hall of University of South Bohemia (Bobík), Studentská 1410/23, České Budějovice

Fri 11/30/2017 - Sun 1/6/2018

(Vánoční výstava - Betlémy Zdeňka Manna)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice)

Fri 11/30/2017 - Sun 12/2/2017

(Rybářský veletrh 2017)

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 7:00
Fri 11/10/2017 8:00
Fri 12/1/2017 8:00
Mon 10/23/2017 14:00
Mon 11/13/2017 15:00
Mon 11/20/2017 15:00
Fri 12/1/2017 9:00

(Kurz pro miminka)

(České Budějovice)

Fri 12/1/2017 12:00 - 16:00

(Výroba vánoční domácí kosmetiky)

Flema studio (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 15:00 - 18:30
Fri 11/10/2017 16:00 - 19:30
Fri 12/1/2017 16:00 - 19:30

(Afirmace)

L. B. Schneidera (České Budějovice)

Fri 12/1/2017 18:00

(Ples DDM)

Eggenberg Brewery (Český Krumlov)

Fri 12/1/2017 18:30

(Covers for Lovers, Civilní Obrana, Náhodný Výběr)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Fri 12/1/2017 19:00

(Turbo)

Runway Night - Dance & Rock - Live Music (České Budějovice)

Fri 12/1/2017 19:00 - 22:00

(Wohnout - unplugged tour)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 12/1/2017 19:00

(Lake Malawi - Surrounded By Light Tour)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 12/1/2017 20:00 - Sat 12/2/2017 4:00

(ShowTime w/ A-Cray vol. 1)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 12/1/2017 23:00

(Rozsvícení vánočního stromu)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sat 12/2/2017 8:00 - Sun 12/3/2017 17:00

(Kreslení pravou mozkovou hemisférou)

Montessori Campus Kindergarten (České Budějovice)

Sat 12/2/2017 8:00 - 14:00
Sat 10/21/2017 8:00 - 12:00
Sat 11/11/2017 9:00 - 13:00
Sat 12/2/2017 9:00 - 13:00

(Práce s kyvadlem - základy)

L. B. Schneidera (České Budějovice)

Sat 12/2/2017 9:00 - 15:00

(Adventní trhy)

Chateau riding hall - gallery (Hluboká nad Vltavou)

Sat 10/21/2017 12:30 - 17:30
Sat 11/11/2017 13:30 - 18:30
Sat 12/2/2017 13:30 - 18:30

(Technika EFT)

L. B. Schneidera (České Budějovice)

Sat 12/2/2017 15:00 - 17:00

(Rozsvícení vánočního stromu)

nám. Přemysla Otakara II. (České Budějovice)

Sat 12/2/2017 16:00

(ČEZ Motor České Budějovice / HC Slavia Praha)

Budvar Arena (České Budějovice)

Sat 12/2/2017 18:30 - 20:00

(Vánoční koncert Evy Pilarové)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Sat 12/2/2017 19:00

(Všichni Svatí & Rozkrock)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Sun 11/5/2017 14:00 - 15:00
Sun 12/3/2017 14:00 - 15:00

(Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou)

Clarion Congress Hotel České Budějovice (České Budějovice)

Sun 12/3/2017 15:30 - 19:30
Sun 12/3/2017 18:00 - 20:00

(Magdaléna Kožená & Melody Makers: Pojďme si zařádit)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sun 12/3/2017 18:00 - 20:20

(Asonance)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sun 12/3/2017 18:30 - 19:30
Mon 11/6/2017 17:00
Mon 12/4/2017 17:00

(Meditace klidu / Studium Dharmy)

Sangter foundation CB z.s. (České Budějovice)

Mon 12/4/2017 18:00 - 19:30

(Pavel Šporcl: Vánoce na modrých houslích Tour 2017)

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Mon 12/4/2017 18:00 - 19:30
Tue 11/7/2017 8:00 - 11:00
Tue 12/5/2017 8:00 - 11:00

(Dopoledne pro nejmenší)

The Research Library of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice)

Tue 12/5/2017 15:30

(Marek Ehrlich: Komponovaná krajina)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 15:15 - 16:30
Tue 11/14/2017 16:15 - 17:30
Tue 12/5/2017 16:15 - 17:30

(Kruh přátel Bruna Gröninga)

Bruno Groening Circle of Friends (České Budějovice)

Tue 12/5/2017 17:00 - 20:00

(Tkaní na ostatních nástrojích)

Flema studio (České Budějovice)

Tue 12/5/2017 17:00 - 18:30

(Adventní koncert duchovních písní)

Level Lounge Club (České Budějovice)

Tue 12/5/2017 17:30

(Koncert Společná věc 2017)

Slavia - hall and cultural centre (České Budějovice)

Wed 12/6/2017 11:00 - 11:15
Wed 11/1/2017 9:00
Wed 11/1/2017 15:00
Wed 12/6/2017 9:00
Wed 12/6/2017 15:00

(Seznamovací středy v knihovně)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 16:00 - 19:00
Wed 12/6/2017 16:00 - 19:00
Wed 12/6/2017 17:00 - 19:00

(Marcel Zmožek)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Wed 11/1/2017 18:00 - 21:00
Wed 12/6/2017 18:00 - 21:00

(Café français - Francouzská kavárna)

The moon during daytime - gallery (České Budějovice)

Wed 12/6/2017 18:00 - 19:30

(Cestovatelská přednáška)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Thu 12/7/2017 13:30

(Rekonstrukce českého lidového zvyku: Obchůzka se sv. Ambrožem)

Southern Bohemian Museum in České Budějovice (České Budějovice), Church of Our Lady of the Rosary (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 14:00
Thu 11/2/2017 15:00
Thu 11/9/2017 15:00
Thu 11/16/2017 15:00
Thu 11/23/2017 15:00
Thu 11/30/2017 15:00
Thu 12/7/2017 15:00

(Galerijní tvořivá dílna)

Marianska Gallery (České Budějovice)

Thu 12/7/2017 16:00 - 17:30

(Adventní koncert duchovních písní)

Hussite Congregation - church (České Budějovice)

Thu 12/7/2017 18:00

(Spisovatelé do knihoven - Marek Šindelka)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Fri 12/7/2017 23:00

(Adventní koncert s Brolnem)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Fri 12/7/2017 - Sun 1/6/2018

(Třeboňský betlém na náměstí)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Fri 12/8/2017 12:00 - 16:00
Fri 12/8/2017 15:00 - 16:30

(Kouzelné Vánoce s Pavlem Kožíškem)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Fri 12/8/2017 19:00

(David Stypka & Bandjeez)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 12/8/2017 19:00 - 21:00

(Písničkář Oldřich Janota)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Fri 12/8/2017 20:00
Fri 12/8/2017 20:00
Sat 12/8/2017

(Čertovské rojeníčko)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sat 12/9/2017 8:00 - 17:00
Sat 12/9/2017 9:00 - 15:00

(Adventní trhy Hluboká nad Vltavou)

Chateau riding hall - gallery (Hluboká nad Vltavou)

Sat 12/9/2017 18:00 - 19:30

(Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Sat 12/9/2017 18:30 - 20:00

(Hvězda)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sat 12/9/2017 19:30 - 20:30

(Estuary znovu na pódiu)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Sat 12/9/2017 20:00

(Bassline Night w, Bassline bude!, Sheriff)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 12/9/2017 20:00

(Zrní - Jiskřící turné)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Sat 12/9/2017 8:00 - 17:00
Sun 12/10/2017 8:00 - 14:00

(Artfest - 5. ročník)

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Sun 12/10/2017 14:00 - 15:00

(Malostranská zimní pohádka)

Town Theatre Český Krumlov (Český Krumlov)

Sun 12/10/2017 16:00
Sun 10/22/2017 16:30 - 18:00
Sun 11/5/2017 17:30 - 19:00
Sun 11/12/2017 17:30 - 19:00
Sun 11/19/2017 17:30 - 19:00
Sun 12/3/2017 17:30 - 19:00
Sun 12/10/2017 17:30 - 19:00

(Síla meditace)

At the Ram's House - gallery (České Budějovice)

Sun 12/10/2017 18:00 - 20:00

(Janek Ledecký - Vánoční Tour 2017)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Tue 10/31/2017 8:30 - 10:30
Tue 11/14/2017 8:30 - 10:30
Tue 11/28/2017 8:30 - 10:30
Tue 12/12/2017 8:30 - 10:30

(Virtuální univerzita třetího věku)

Research Library of South Bohemia - Lidická 1 branch (České Budějovice)

Tue 12/12/2017 15:30

(Pavel Hájek: Drobná sakrální architektura v krajině)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 12/12/2017 16:30

(Popelka na ledě - Turné 2017)

Budvar Arena (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 16:00 - 18:30
Tue 11/21/2017 17:00 - 19:30
Tue 12/12/2017 17:00 - 20:00

(Paličkování)

Flema studio (České Budějovice)

Tue 11/21/2017 17:00 - 18:00
Tue 12/12/2017 17:00 - 18:00

(Večer chval)

Chruch of the holy Family (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 16:00 - 18:00
Tue 10/31/2017 17:00 - 19:00
Tue 11/7/2017 17:00 - 19:00
Tue 11/14/2017 17:00 - 19:00
Tue 11/21/2017 17:00 - 19:00
Tue 11/28/2017 17:00 - 19:00
Tue 12/5/2017 17:00 - 19:00
Tue 12/12/2017 17:00 - 19:00

(Keramika pro studenty)

Krajinská Centre (České Budějovice)

Tue 12/12/2017 17:00 - 19:00

(Science Café - Vznik povrchu Země)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Wed 12/6/2017 18:00 - 19:30
Thu 12/7/2017 18:00 - 19:30
Mon 12/11/2017 18:00 - 19:30
Tue 12/12/2017 18:00 - 19:30

(Vánoční koncert - Jihočeská filharmonie & Nezmaři)

St Anne's Church (České Budějovice)

Wed 12/13/2017 11:00 - 11:15
Wed 10/25/2017 13:00 - 14:30
Wed 11/1/2017 14:00 - 15:30
Wed 11/8/2017 14:00 - 15:30
Wed 11/15/2017 14:00 - 15:30
Wed 11/22/2017 14:00 - 15:30
Wed 11/29/2017 14:00 - 15:30
Wed 12/6/2017 14:00 - 15:30
Wed 12/13/2017 14:00 - 15:30

(Windows 10 na PC)

Active Academic Club of the Third Age (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 15:30 - 17:00
Wed 12/13/2017 15:30 - 17:00

(Bez obav v prostoru)

Gallery of Contemporary Art (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 16:30 - 18:00
Wed 12/13/2017 16:30 - 18:00

(Léčivá síla rašeliny a slatiny)

Bertiny Spa (Třeboň)

Wed 12/13/2017 17:00 - 18:00

(Česko zpívá koledy)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Wed 12/13/2017 17:00 - 18:30

(Adventní koncert duchovních písní)

Marianska Gallery (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 17:00
Wed 12/13/2017 17:00

(Filmový klub Canopus)

Observatory and Planetarium České Budějovice (České Budějovice)

Wed 12/13/2017 17:30 - 19:30

(Bez vytáček o křesťanství)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Wed 11/15/2017 18:00 - 20:00
Wed 12/13/2017 18:00 - 20:00
Wed 12/13/2017 18:00

(Monika Absolonová - Až do nebes 2017)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 11/8/2017 18:00 - 21:00
Wed 12/13/2017 18:00 - 21:00

(Mužský kruh osobního rozvoje)

Meeting Centre (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 13:15 - 14:15
Thu 11/2/2017 14:15 - 15:15
Thu 11/9/2017 14:15 - 15:15
Thu 11/16/2017 14:15 - 15:15
Thu 11/23/2017 14:15 - 15:15
Thu 11/30/2017 14:15 - 15:15
Thu 12/7/2017 14:15 - 15:15
Thu 12/14/2017 14:15 - 15:15

(Dětský kurz - Dětský kondiční trénink)

Fitness 14 (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 14:45 - 15:45
Thu 11/9/2017 15:45 - 16:45
Thu 11/16/2017 15:45 - 16:45
Thu 11/23/2017 15:45 - 16:45
Thu 11/30/2017 15:45 - 16:45
Thu 12/7/2017 15:45 - 16:45
Thu 12/14/2017 15:45 - 16:45
Thu 12/14/2017 16:00 - 18:00

(Business kotel - Cestování v době sdílené ekonomiky)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 15:45 - 16:45
Thu 11/2/2017 16:45 - 17:45
Thu 11/9/2017 16:45 - 17:45
Thu 11/16/2017 16:45 - 17:45
Thu 11/23/2017 16:45 - 17:45
Thu 11/30/2017 16:45 - 17:45
Thu 12/7/2017 16:45 - 17:45
Thu 12/14/2017 16:45 - 17:45
Thu 12/14/2017 19:00 - 21:30
Thu 10/26/2017 18:00 - 20:00
Thu 11/2/2017 19:00 - 21:00
Thu 11/9/2017 19:00 - 21:00
Thu 11/16/2017 19:00 - 21:00
Thu 11/23/2017 19:00 - 21:00
Thu 11/30/2017 19:00 - 21:00
Thu 12/7/2017 19:00 - 21:00
Thu 12/14/2017 19:00 - 21:00

(Fotokurz začátečníci)

At the Ram's House - gallery (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 15:30 - 18:30
Tue 10/31/2017 16:30 - 19:30
Tue 11/7/2017 16:30 - 19:30
Tue 11/14/2017 16:30 - 19:30
Tue 11/21/2017 16:30 - 19:30
Tue 11/28/2017 16:30 - 19:30
Fri 12/15/2017 16:30 - 19:30
Fri 12/15/2017 18:00

(Večery S - Spadané listí, Spolektiv + Voices Gaudi)

At the Chapel Theatre (České Budějovice)

Fri 12/15/2017 19:00

(Smutný Karel)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 12/15/2017 20:00

(Spiritual)

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Fri 12/15/2017 20:00

(Opak Dissu, Pain & Tubs)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 12/16/2017 15:00

(Martin Chodúr)

nám. Přemysla Otakara II. (České Budějovice)

Sat 12/16/2017 19:00

(Alkehol)

Runway Night - Dance & Rock - Live Music (České Budějovice)

Sat 12/16/2017 20:00

(Ragga Fucking Jungle w/ Rich)

Komiks Club (České Budějovice)

Sun 10/29/2017 17:30 - 20:00
Sun 11/26/2017 17:30 - 20:00
Sun 12/17/2017 17:30 - 20:00

(Šamanské léčení)

At the Ram's House - gallery (České Budějovice)

Sun 12/17/2017 15:00 - 16:30
Sun 12/17/2017 18:00 - 19:30
Mon 10/23/2017 11:30 - 12:30
Mon 10/30/2017 12:30 - 13:30
Mon 11/6/2017 12:30 - 13:30
Mon 11/13/2017 12:30 - 13:30
Mon 11/20/2017 12:30 - 13:30
Mon 11/27/2017 12:30 - 13:30
Mon 12/4/2017 12:30 - 13:30
Mon 12/11/2017 12:30 - 13:30
Mon 12/18/2017 12:30 - 13:30
Mon 10/23/2017 14:30 - 16:00
Mon 10/30/2017 15:30 - 17:00
Mon 11/6/2017 15:30 - 17:00
Mon 11/13/2017 15:30 - 17:00
Mon 11/20/2017 15:30 - 17:00
Mon 11/27/2017 15:30 - 17:00
Mon 12/4/2017 15:30 - 17:00
Mon 12/11/2017 15:30 - 17:00
Mon 12/18/2017 15:30 - 17:00

(Country tance)

Seniors Club - May Community Centre (České Budějovice)

Mon 12/18/2017 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / Prostějov)

Budvar Arena (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 16:00 - 18:00
Mon 10/30/2017 17:00 - 19:00
Mon 11/6/2017 17:00 - 19:00
Mon 11/13/2017 17:00 - 19:00
Mon 11/20/2017 17:00 - 19:00
Mon 11/27/2017 17:00 - 19:00
Mon 12/4/2017 17:00 - 19:00
Mon 12/11/2017 17:00 - 19:00
Mon 12/18/2017 17:00 - 19:00

(Meditace - vipassana)

At the Ram's House - gallery (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 16:00
Mon 10/30/2017 17:00
Mon 11/13/2017 17:00
Mon 11/20/2017 17:00
Mon 11/27/2017 17:00
Mon 12/11/2017 17:00
Mon 12/18/2017 17:00

(Tibetská meditační praxe)

Sangter foundation CB z.s. (České Budějovice)

Thu 12/7/2017 18:00 - 19:30
Mon 12/18/2017 18:00 - 19:30

(Martin McDonagh: Kati)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Mon 10/23/2017 17:00 - 20:00
Mon 10/30/2017 18:00 - 21:00
Mon 11/6/2017 18:00 - 21:00
Mon 11/13/2017 18:00 - 21:00
Mon 11/20/2017 18:00 - 21:00
Mon 11/27/2017 18:00 - 21:00
Mon 12/4/2017 18:00 - 21:00
Mon 12/11/2017 18:00 - 21:00
Mon 12/18/2017 18:00 - 21:00

(Hospodský kvíz)

Hot Bath Cultural Club (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 7:00 - 8:00
Tue 10/31/2017 8:00 - 9:00
Tue 11/7/2017 8:00 - 9:00
Tue 11/14/2017 8:00 - 9:00
Tue 11/21/2017 8:00 - 9:00
Tue 11/28/2017 8:00 - 9:00
Tue 12/5/2017 8:00 - 9:00
Tue 12/12/2017 8:00 - 9:00
Tue 12/19/2017 8:00 - 9:00

(Zdravotní cvičení na míčích s Hermínou)

TJ Sokol České Budějovice - Sokolský ostrov (České Budějovice)

Tue 12/19/2017 13:00 - 14:00

(Vytlačovaný perník a Vizovické pečivo)

Flema studio (České Budějovice)

Tue 12/19/2017 15:30

(Martin Gaži: Poutní kostely a místa náboženské úcty)

House at the Ferus' (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 16:00
Tue 10/31/2017 17:00
Tue 11/7/2017 17:00
Tue 11/14/2017 17:00
Tue 11/21/2017 17:00
Tue 11/28/2017 17:00
Tue 12/5/2017 17:00
Tue 12/12/2017 17:00
Tue 12/19/2017 17:00
Wed 11/1/2017 8:00 - 9:00
Wed 11/8/2017 8:00 - 9:00
Wed 11/15/2017 8:00 - 9:00
Wed 11/22/2017 8:00 - 9:00
Wed 11/29/2017 8:00 - 9:00
Wed 12/6/2017 8:00 - 9:00
Wed 12/13/2017 8:00 - 9:00
Wed 12/20/2017 8:00 - 9:00
Wed 12/20/2017 11:00 - 11:15
Wed 12/20/2017 11:15 - 12:00
Wed 10/25/2017 15:00 - 16:30
Wed 11/1/2017 16:00 - 17:30
Wed 11/8/2017 16:00 - 17:30
Wed 11/15/2017 16:00 - 17:30
Wed 11/22/2017 16:00 - 17:30
Wed 11/29/2017 16:00 - 17:30
Wed 12/6/2017 16:00 - 17:30
Wed 12/13/2017 16:00 - 17:30
Wed 12/20/2017 16:00 - 17:30

(Karetní hra Bridž)

Active Academic Club of the Third Age (České Budějovice)

Wed 12/20/2017 18:00

(Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 12/20/2017 18:00 - 20:00

(Filmový klub: Phantom Boy)

French Alliance South Bohemia (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 13:30
Thu 11/2/2017 14:30
Thu 11/9/2017 14:30
Thu 11/16/2017 14:30
Thu 11/23/2017 14:30
Thu 11/30/2017 14:30
Thu 12/7/2017 14:30
Thu 12/14/2017 14:30
Thu 12/21/2017 14:30

(Jóga a malování pro děti - podzimní kurz)

Think yoga (České Budějovice)

Sun 9/9/2017 - Sun 9/8/2018
Tue 10/24/2017 14:00 - 18:30
Wed 10/25/2017 14:00 - 18:30
Tue 10/31/2017 15:00 - 19:30
Wed 11/1/2017 15:00 - 19:30
Thu 11/2/2017 15:00 - 19:30
Tue 11/7/2017 15:00 - 19:30
Wed 11/8/2017 15:00 - 19:30
Thu 11/9/2017 15:00 - 19:30
Tue 11/14/2017 15:00 - 19:30
Wed 11/15/2017 15:00 - 19:30
Thu 11/16/2017 15:00 - 19:30
Tue 11/21/2017 15:00 - 19:30
Wed 11/22/2017 15:00 - 19:30
Thu 11/23/2017 15:00 - 19:30
Tue 11/28/2017 15:00 - 19:30
Wed 11/29/2017 15:00 - 19:30
Thu 11/30/2017 15:00 - 19:30
Thu 12/7/2017 15:00 - 19:30
Thu 12/14/2017 15:00 - 19:30
Thu 12/21/2017 15:00 - 19:30
Thu 12/21/2017 18:00 - 19:30
Fri 12/22/2017 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / HC Frýdek - Místek)

Budvar Arena (České Budějovice)

Fri 12/22/2017 19:00

(HE band - vánoční koncert)

Café Klub Slavie (České Budějovice)

Fri 12/22/2017 20:00

(Young Blood w/ Symplex)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 12/23/2017 20:00

(Hugo Toxxx)

Komiks Club (České Budějovice)

Sat 12/23/2017 21:00

(Pokáč - vánoční besídka "Vlasy")

K2 Club (České Budějovice)

Mon 12/24/2017

(Pohádkové odpoledne u Samsonovy kašny - 14. ročník)

nám. Přemysla Otakara II. (České Budějovice)

Mon 12/24/2017

(Vánoční Lužnice)

Suchdol nad Lužnicí

Tue 10/24/2017 8:00 - 8:50
Tue 10/31/2017 9:00 - 9:50
Tue 11/7/2017 9:00 - 9:50
Tue 11/14/2017 9:00 - 9:50
Tue 11/21/2017 9:00 - 9:50
Tue 11/28/2017 9:00 - 9:50
Tue 12/5/2017 9:00 - 9:50
Tue 12/12/2017 9:00 - 9:50
Tue 12/19/2017 9:00 - 9:50
Tue 12/26/2017 9:00 - 9:50

(Cvičení pro těhotné)

Vertex Fitness - Active Studio (České Budějovice)

Tue 12/26/2017 18:30 - 20:00
Sat 11/25/2017 9:00 - 16:00
Sun 11/26/2017 9:00 - 16:00
Wed 12/27/2017 9:00 - 16:00
Thu 12/28/2017 9:00 - 16:00

(Výstava mašinek)

Lidická tř. (České Budějovice)

Tue 10/24/2017 10:00 - 13:00
Thu 10/26/2017 10:00 - 13:00
Tue 10/31/2017 11:00 - 14:00
Thu 11/2/2017 11:00 - 14:00
Tue 11/7/2017 11:00 - 14:00
Thu 11/9/2017 11:00 - 14:00
Tue 11/14/2017 11:00 - 14:00
Thu 11/16/2017 11:00 - 14:00
Tue 11/21/2017 11:00 - 14:00
Thu 11/23/2017 11:00 - 14:00
Tue 11/28/2017 11:00 - 14:00
Thu 11/30/2017 11:00 - 14:00
Tue 12/5/2017 11:00 - 14:00
Thu 12/7/2017 11:00 - 14:00
Tue 12/12/2017 11:00 - 14:00
Thu 12/14/2017 11:00 - 14:00
Tue 12/19/2017 11:00 - 14:00
Thu 12/21/2017 11:00 - 14:00
Thu 12/28/2017 11:00 - 14:00

(Testování paměti)

Větrná (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 13:00 - 16:00
Thu 11/2/2017 14:00 - 17:00
Thu 11/9/2017 14:00 - 17:00
Thu 11/16/2017 14:00 - 17:00
Thu 11/23/2017 14:00 - 17:00
Thu 11/30/2017 14:00 - 17:00
Thu 12/7/2017 14:00 - 17:00
Thu 12/14/2017 14:00 - 17:00
Thu 12/21/2017 14:00 - 17:00
Thu 12/28/2017 14:00 - 17:00

(Bezplatné anonymní testování na HIV)

HIV clinic (České Budějovice)

Sun 10/29/2017 15:00 - 16:30
Thu 11/2/2017 17:30 - 19:00
Thu 11/9/2017 17:30 - 19:00
Thu 11/23/2017 17:30 - 19:00
Sun 11/26/2017 15:00 - 16:30
Thu 11/30/2017 17:30 - 19:00
Thu 12/7/2017 17:30 - 19:00
Thu 12/14/2017 17:30 - 19:00
Thu 12/21/2017 17:30 - 19:00
Thu 12/28/2017 17:30 - 19:00

(Powerjoga)

Police Sports Club (České Budějovice)

Thu 12/28/2017 18:00 - 19:30

(Živý obraz)

Southern Bohemia Theatre (České Budějovice)

Fri 12/29/2017 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / SK Třebíč)

Budvar Arena (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 4:00 - 9:00
Sat 11/4/2017 5:00 - 10:00
Sat 11/18/2017 5:00 - 10:00
Sat 11/25/2017 5:00 - 10:00
Sat 12/16/2017 5:00 - 10:00
Sat 12/23/2017 5:00 - 10:00
Sat 12/30/2017 5:00 - 10:00

(Bleší trhy - burza)

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 18:30
Sat 10/21/2017 18:30
Fri 10/27/2017 18:30
Sat 10/28/2017 18:30
Fri 11/3/2017 19:30
Sat 11/4/2017 19:30
Fri 11/10/2017 19:30
Sat 11/11/2017 19:30
Fri 11/17/2017 19:30
Sat 11/18/2017 19:30
Fri 11/24/2017 19:30
Sat 11/25/2017 19:30
Fri 12/1/2017 19:30
Sat 12/2/2017 19:30
Fri 12/8/2017 19:30
Sat 12/9/2017 19:30
Fri 12/15/2017 19:30
Sat 12/16/2017 19:30
Fri 12/22/2017 19:30
Sat 12/23/2017 19:30
Fri 12/29/2017 19:30
Sat 12/30/2017 19:30

(Živá hudba k tanci)

Assembly Restaurant (České Budějovice)

Mon 12/31/2017 - Tue 1/29/2018

(Hobohemia: Město bezdomovců)

(České Budějovice)

Mon 1/1/2018 16:30 - 17:15

(Novoroční ohňostroj)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Wed 1/3/2018 18:00 - 19:30

(Iva Bittová, Jihočeská filharmonie)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 11/23/2017 8:00 - 11:00
Thu 11/30/2017 8:00 - 11:00
Thu 12/7/2017 8:00 - 11:00
Thu 12/14/2017 8:00 - 11:00
Thu 1/4/2018 8:00 - 11:00

(Indické náboženské systémy)

(České Budějovice)

Sat 1/6/2018 16:00

(ČEZ Motor České Budějovice / Karlovy Vary)

Budvar Arena (České Budějovice)

Fri 1/12/2018 9:00 - 14:00

(Den otevřených dveří na TF)

(České Budějovice)

Sat 1/13/2018 16:00

(ČEZ Motor České Budějovice / HC Přerov)

Budvar Arena (České Budějovice)

Mon 1/15/2018 18:30

(Adam Plachetka a Czech Ensemble Baroque Orchestra)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 1/17/2018 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / HC Litoměřice)

Budvar Arena (České Budějovice)

Wed 1/17/2018 18:00

(The World Famous Glenn Miller Orchestra)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Wed 1/17/2018 18:00 - 20:00

(Filmový klub: Toute première fois / Úplně poprvé)

French Alliance South Bohemia (České Budějovice)

Mon 1/22/2018 9:00 - 10:30

(Jak šlo vejce na vandr)

St Anne's Church (České Budějovice)

Sat 10/21/2017 15:00
Wed 1/24/2018 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / HC Havířov)

Budvar Arena (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 12:00 - 13:30
Thu 10/26/2017 13:30 - 15:00
Thu 11/2/2017 13:00 - 14:30
Thu 11/2/2017 14:30 - 16:00
Thu 11/9/2017 13:00 - 14:30
Thu 11/9/2017 14:30 - 16:00
Thu 11/16/2017 13:00 - 14:30
Thu 11/16/2017 14:30 - 16:00
Thu 11/23/2017 13:00 - 14:30
Thu 11/23/2017 14:30 - 16:00
Thu 11/30/2017 13:00 - 14:30
Thu 11/30/2017 14:30 - 16:00
Thu 12/7/2017 13:00 - 14:30
Thu 12/7/2017 14:30 - 16:00
Thu 12/14/2017 13:00 - 14:30
Thu 12/14/2017 14:30 - 16:00
Thu 12/21/2017 13:00 - 14:30
Thu 12/21/2017 14:30 - 16:00
Thu 12/28/2017 13:00 - 14:30
Thu 12/28/2017 14:30 - 16:00
Thu 1/4/2018 13:00 - 14:30
Thu 1/4/2018 14:30 - 16:00
Thu 1/11/2018 13:00 - 14:30
Thu 1/11/2018 14:30 - 16:00
Thu 1/18/2018 13:00 - 14:30
Thu 1/18/2018 14:30 - 16:00
Thu 1/25/2018 13:00 - 14:30
Thu 1/25/2018 14:30 - 16:00
Thu 1/25/2018 16:00 - 18:00

(Business kotel s Marianem Jelínkem)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 10/26/2017 16:15 - 17:15
Thu 11/2/2017 17:15 - 18:15
Thu 11/9/2017 17:15 - 18:15
Thu 11/16/2017 17:15 - 18:15
Thu 11/23/2017 17:15 - 18:15
Thu 11/30/2017 17:15 - 18:15
Thu 12/7/2017 17:15 - 18:15
Thu 12/14/2017 17:15 - 18:15
Thu 12/21/2017 17:15 - 18:15
Thu 12/28/2017 17:15 - 18:15
Thu 1/4/2018 17:15 - 18:15
Thu 1/11/2018 17:15 - 18:15
Thu 1/18/2018 17:15 - 18:15
Thu 1/25/2018 17:15 - 18:15

(Pohybová a silová příprava pro děti)

LocalGym (České Budějovice)

Thu 1/25/2018 18:00 - 19:30
Thu 1/25/2018 18:00 - 19:30

(Hudba z filmů - Jihočeská filharmonie)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 10/27/2017 15:30
Fri 11/10/2017 16:30
Fri 11/24/2017 16:30
Fri 12/1/2017 16:30
Fri 12/15/2017 16:30
Fri 1/12/2018 16:30
Fri 1/26/2018 16:30

(Lekce irských tanců)

The circus is coming (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 15:30
Sat 1/27/2018 16:00
Mon 1/29/2018 18:00

(Moliére: Lékařem proti své vůli)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 6:30 - 10:00
Wed 10/25/2017 10:30 - 14:00
Thu 10/26/2017 6:30 - 10:00
Thu 10/26/2017 10:30 - 14:00
Wed 11/1/2017 7:30 - 11:00
Wed 11/1/2017 11:30 - 15:00
Thu 11/2/2017 7:30 - 11:00
Thu 11/2/2017 11:30 - 15:00
Wed 11/8/2017 7:30 - 11:00
Wed 11/8/2017 11:30 - 15:00
Thu 11/9/2017 7:30 - 11:00
Thu 11/9/2017 11:30 - 15:00
Wed 11/15/2017 7:30 - 11:00
Wed 11/15/2017 11:30 - 15:00
Thu 11/16/2017 7:30 - 11:00
Thu 11/16/2017 11:30 - 15:00
Wed 11/22/2017 7:30 - 11:00
Wed 11/22/2017 11:30 - 15:00
Thu 11/23/2017 7:30 - 11:00
Thu 11/23/2017 11:30 - 15:00
Wed 11/29/2017 7:30 - 11:00
Wed 11/29/2017 11:30 - 15:00
Thu 11/30/2017 7:30 - 11:00
Thu 11/30/2017 11:30 - 15:00
Wed 12/6/2017 7:30 - 11:00
Wed 12/6/2017 11:30 - 15:00
Thu 12/7/2017 7:30 - 11:00
Thu 12/7/2017 11:30 - 15:00
Wed 12/13/2017 7:30 - 11:00
Wed 12/13/2017 11:30 - 15:00
Thu 12/14/2017 7:30 - 11:00
Thu 12/14/2017 11:30 - 15:00
Wed 12/20/2017 7:30 - 11:00
Wed 12/20/2017 11:30 - 15:00
Thu 12/21/2017 7:30 - 11:00
Thu 12/21/2017 11:30 - 15:00
Wed 12/27/2017 7:30 - 11:00
Wed 12/27/2017 11:30 - 15:00
Thu 12/28/2017 7:30 - 11:00
Thu 12/28/2017 11:30 - 15:00
Wed 1/3/2018 7:30 - 11:00
Wed 1/3/2018 11:30 - 15:00
Thu 1/4/2018 7:30 - 11:00
Thu 1/4/2018 11:30 - 15:00
Wed 1/10/2018 7:30 - 11:00
Wed 1/10/2018 11:30 - 15:00
Thu 1/11/2018 7:30 - 11:00
Thu 1/11/2018 11:30 - 15:00
Wed 1/17/2018 7:30 - 11:00
Wed 1/17/2018 11:30 - 15:00
Thu 1/18/2018 7:30 - 11:00
Thu 1/18/2018 11:30 - 15:00
Wed 1/24/2018 7:30 - 11:00
Wed 1/24/2018 11:30 - 15:00
Thu 1/25/2018 7:30 - 11:00
Thu 1/25/2018 11:30 - 15:00
Wed 1/31/2018 7:30 - 11:00
Wed 1/31/2018 11:30 - 15:00

(Počítačové kurz pro maminky)

Attavena, o.p.s. (České Budějovice)

Mon 10/30/2017 16:30
Wed 1/31/2018 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / SK Kadaň)

Budvar Arena (České Budějovice)

Wed 10/25/2017 15:30 - 17:30
Wed 11/1/2017 16:30 - 18:30
Wed 11/8/2017 16:30 - 18:30
Wed 11/15/2017 16:30 - 18:30
Wed 11/22/2017 16:30 - 18:30
Wed 11/29/2017 16:30 - 18:30
Wed 12/6/2017 16:30 - 18:30
Wed 12/13/2017 16:30 - 18:30
Wed 12/20/2017 16:30 - 18:30
Wed 12/27/2017 16:30 - 18:30
Wed 1/3/2018 16:30 - 18:30
Wed 1/10/2018 16:30 - 18:30
Wed 1/17/2018 16:30 - 18:30
Wed 1/24/2018 16:30 - 18:30
Wed 1/31/2018 16:30 - 18:30
Mon 11/20/2017 12:00
Mon 11/27/2017 12:00
Mon 12/4/2017 12:00
Mon 12/11/2017 12:00
Mon 12/18/2017 12:00
Mon 1/8/2018 12:00
Mon 1/15/2018 12:00
Mon 1/22/2018 12:00
Mon 1/29/2018 12:00
Mon 2/5/2018 12:00

(Cvičení s kojenci)

Madlenka Children's Centre (České Budějovice)

Sat 11/4/2017 16:00
Wed 2/7/2018 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / Vsetín)

Budvar Arena (České Budějovice)

Wed 2/7/2018 18:00 - 19:30
Thu 2/8/2018 18:00 - 19:30

(Jihočeská filharmonie & vítěz soutěže PJ)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 7:00 - 10:30
Fri 11/3/2017 8:00 - 11:30
Fri 11/24/2017 8:00 - 11:30
Fri 12/8/2017 8:00 - 11:30
Fri 1/5/2018 8:00 - 11:30
Fri 1/19/2018 8:00 - 11:30
Fri 2/9/2018 8:00 - 11:30

(Bouřlivý rok 1917)

(České Budějovice)

Sat 1/26/2018 - Sun 1/27/2018
Sat 2/9/2018 - Sun 2/10/2018

(Atelier Lenky Kalové - Kurz Barvy i pro úplné začátečníky)

May Maternity Centre (České Budějovice)

Sat 11/18/2017 16:00
Wed 2/14/2018 16:30
Thu 2/15/2018 9:00 - 10:30

(Černobílá pohádka)

St Anne's Church (České Budějovice)

Thu 2/15/2018 18:00 - 19:30

(Brazilský večer - Jihočeská filharmonie)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 2/14/2018 18:30 - 20:00
Thu 2/15/2018 18:30 - 20:00

(Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete?)

Panorama - Biograph Civic Centre (Hluboká nad Vltavou)

Wed 11/22/2017 16:30
Wed 2/21/2018 16:30

(ČEZ Motor České Budějovice / Kladno)

Budvar Arena (České Budějovice)

Thu 2/22/2018 18:00 - 19:30
Wed 2/21/2018 18:00 - 19:30
Thu 2/22/2018 18:00 - 19:30

(Jihočeská filharmonie & Jiří Bárta)

St Anne's Church (České Budějovice)

Sat 2/24/2018 18:30 - 22:00

(Škwor - Uzavřenej kruh tour 2018)

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Fri 3/1/2018

(Poznávání za zimních úplňků)

Hluboká nad Vltavou, České Budějovice

Sat 3/3/2018 18:30 - 21:00

(Mandrage - tour 2018)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Sun 3/4/2018 8:30 - 13:30
Wed 3/7/2018 18:00 - 19:30
Thu 3/8/2018 18:00 - 19:30

(Neočekávaná sóla)

St Anne's Church (České Budějovice)

Wed 3/14/2018 18:00 - 19:30

(Tři muži na špatné adrese)

Panorama - Biograph Civic Centre (Hluboká nad Vltavou)

Wed 3/21/2018 18:00

(Slza halové turné 2018 (k druhému albu))

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Mon 3/25/2018 - Wed 3/27/2018

(Regionální ozvěny Febiofestu 2018)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Thu 3/28/2018 - Mon 4/1/2018

Easter in Český Krumlov

Český Krumlov

Wed 3/28/2018 17:00 - 18:30
Thu 3/29/2018 17:00 - 18:30

(Jihočeská filharmonie & V. Veverka)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 1/12/2018 18:00 - 19:30
Sat 1/13/2018 18:00 - 19:30
Fri 1/26/2018 18:00 - 19:30
Sat 1/27/2018 18:00 - 19:30
Fri 2/9/2018 18:00 - 19:30
Sat 2/10/2018 18:00 - 19:30
Fri 2/23/2018 18:00 - 19:30
Sat 2/24/2018 18:00 - 19:30
Fri 3/9/2018 18:00 - 19:30
Sat 3/10/2018 18:00 - 19:30
Fri 3/23/2018 18:00 - 19:30
Sat 3/24/2018 18:00 - 19:30
Fri 3/30/2018 17:00 - 18:30

(Dvouplošník v hotelu Westminster)

Panorama - Biograph Civic Centre (Hluboká nad Vltavou)

Fri 3/30/2018 18:00 - 21:30

(Mirai & Poetika - Tour 2018)

Vltava Cultural House (České Budějovice)

Thu 4/12/2018 17:00 - 18:30

(Jihočeská filharmonie & AG Flek)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Fri 4/13/2018 7:00 - 12:00
Fri 4/20/2018 7:00 - Sat 4/21/2018 16:00

(Travelfest - 2. ročník)

České Budějovice Exhibition Grounds (České Budějovice)

Sat 4/21/2018 16:30 - 17:34

(Slavné filmové a muzikálové melodie)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 4/25/2018 17:00 - 18:30
Thu 4/26/2018 17:00 - 18:30

(Jihočeská filharmonie & K. Berková)

St Anne's Church (České Budějovice)

Sat 4/28/2018 4:00 - 16:00

(Krajem rybníků)

Veselí nad Lužnicí

Thu 5/3/2018 17:00 - 18:30

(Jarní koncert s dětskými sbory)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Sat 5/5/2018 5:30 - 14:00
Sat 5/5/2018 5:30 - 14:00

(DP "Osvobození")

Boršov nad Vltavou

Wed 5/16/2018 17:00 - 18:30
Thu 5/17/2018 17:00 - 18:30

(Jihočeská filharmonie & G. Wallisch)

St Anne's Church (České Budějovice)

Fri 5/18/2018 15:30 - Sun 5/19/2018 23:00

(Cross fest 2018)

Sport Club Fabrika (České Budějovice)

Wed 5/23/2018 18:00

(Phil Rudd (ex-AC/DC) & His Band)

Restaurace Gerbera - Budvar Arena (České Budějovice)

Sat 5/26/2018 17:30

(Duch)

Budvar Arena (České Budějovice)

Sat 6/2/2018 6:40 - 16:00
Thu 6/6/2018 - Sun 6/9/2018

Open air foto festival

Český Krumlov

Fri 6/8/2018 14:00 - 20:00
Wed 6/20/2018 17:00 - 18:30

(JF & Smetanovo trio)

Upstairs Gallery (České Budějovice)

Wed 6/6/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/7/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/8/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/9/2018 19:30 - 21:30
Sun 6/10/2018 19:30 - 21:30
Tue 6/12/2018 19:30 - 21:30
Wed 6/13/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/14/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/15/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/16/2018 19:30 - 21:30
Sun 6/17/2018 19:30 - 21:30
Tue 6/19/2018 19:30 - 21:30
Wed 6/20/2018 19:30 - 21:30
Thu 6/21/2018 19:30 - 21:30
Fri 6/22/2018 19:30 - 21:30
Sat 6/23/2018 19:30 - 21:30

(Dracula)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Tue 10/24/2017 15:30 - 17:00
Tue 10/31/2017 16:30 - 18:00
Tue 11/7/2017 16:30 - 18:00
Tue 11/14/2017 16:30 - 18:00
Tue 11/21/2017 16:30 - 18:00
Tue 11/28/2017 16:30 - 18:00
Tue 12/5/2017 16:30 - 18:00
Tue 12/12/2017 16:30 - 18:00
Tue 1/2/2018 16:30 - 18:00
Tue 1/9/2018 16:30 - 18:00
Tue 1/16/2018 16:30 - 18:00
Tue 1/23/2018 16:30 - 18:00
Tue 1/30/2018 16:30 - 18:00
Tue 2/6/2018 16:30 - 18:00
Tue 2/13/2018 16:30 - 18:00
Tue 2/20/2018 16:30 - 18:00
Tue 2/27/2018 16:30 - 18:00
Tue 3/6/2018 16:30 - 18:00
Tue 3/13/2018 16:30 - 18:00
Tue 3/20/2018 16:30 - 18:00
Tue 3/27/2018 15:30 - 17:00
Tue 4/3/2018 15:30 - 17:00
Tue 4/10/2018 15:30 - 17:00
Tue 4/17/2018 15:30 - 17:00
Tue 4/24/2018 15:30 - 17:00
Tue 5/1/2018 15:30 - 17:00
Tue 5/8/2018 15:30 - 17:00
Tue 5/15/2018 15:30 - 17:00
Tue 5/22/2018 15:30 - 17:00
Tue 5/29/2018 15:30 - 17:00
Tue 6/5/2018 15:30 - 17:00
Tue 6/12/2018 15:30 - 17:00
Tue 6/19/2018 15:30 - 17:00
Tue 6/26/2018 15:30 - 17:00

(Taijiquan)

(České Budějovice)

Wed 10/25/2017 15:30 - 17:00
Wed 11/1/2017 16:30 - 18:00
Wed 11/8/2017 16:30 - 18:00
Wed 11/15/2017 16:30 - 18:00
Wed 11/22/2017 16:30 - 18:00
Wed 11/29/2017 16:30 - 18:00
Wed 12/6/2017 16:30 - 18:00
Wed 12/13/2017 16:30 - 18:00
Wed 1/3/2018 16:30 - 18:00
Wed 1/10/2018 16:30 - 18:00
Wed 1/17/2018 16:30 - 18:00
Wed 1/24/2018 16:30 - 18:00
Wed 1/31/2018 16:30 - 18:00
Wed 2/7/2018 16:30 - 18:00
Wed 2/14/2018 16:30 - 18:00
Wed 2/21/2018 16:30 - 18:00
Wed 2/28/2018 16:30 - 18:00
Wed 3/7/2018 16:30 - 18:00
Wed 3/14/2018 16:30 - 18:00
Wed 3/21/2018 16:30 - 18:00
Wed 3/28/2018 15:30 - 17:00
Wed 4/4/2018 15:30 - 17:00
Wed 4/11/2018 15:30 - 17:00
Wed 4/18/2018 15:30 - 17:00
Wed 4/25/2018 15:30 - 17:00
Wed 5/2/2018 15:30 - 17:00
Wed 5/9/2018 15:30 - 17:00
Wed 5/16/2018 15:30 - 17:00
Wed 5/23/2018 15:30 - 17:00
Wed 5/30/2018 15:30 - 17:00
Wed 6/6/2018 15:30 - 17:00
Wed 6/13/2018 15:30 - 17:00
Wed 6/20/2018 15:30 - 17:00
Wed 6/27/2018 15:30 - 17:00
Thu 10/26/2017 15:00 - 16:00
Thu 11/2/2017 16:00 - 17:00
Thu 11/9/2017 16:00 - 17:00
Thu 11/16/2017 16:00 - 17:00
Thu 11/23/2017 16:00 - 17:00
Thu 11/30/2017 16:00 - 17:00
Thu 12/7/2017 16:00 - 17:00
Thu 12/14/2017 16:00 - 17:00
Thu 1/4/2018 16:00 - 17:00
Thu 1/11/2018 16:00 - 17:00
Thu 1/18/2018 16:00 - 17:00
Thu 1/25/2018 16:00 - 17:00
Thu 2/1/2018 16:00 - 17:00
Thu 2/8/2018 16:00 - 17:00
Thu 2/15/2018 16:00 - 17:00
Thu 2/22/2018 16:00 - 17:00
Thu 3/1/2018 16:00 - 17:00
Thu 3/8/2018 16:00 - 17:00
Thu 3/15/2018 16:00 - 17:00
Thu 3/22/2018 16:00 - 17:00
Thu 3/29/2018 15:00 - 16:00
Thu 4/5/2018 15:00 - 16:00
Thu 4/12/2018 15:00 - 16:00
Thu 4/19/2018 15:00 - 16:00
Thu 4/26/2018 15:00 - 16:00
Thu 5/3/2018 15:00 - 16:00
Thu 5/10/2018 15:00 - 16:00
Thu 5/17/2018 15:00 - 16:00
Thu 5/24/2018 15:00 - 16:00
Thu 5/31/2018 15:00 - 16:00
Thu 6/7/2018 15:00 - 16:00
Thu 6/14/2018 15:00 - 16:00
Thu 6/21/2018 15:00 - 16:00
Thu 6/28/2018 15:00 - 16:00

(Qigong)

(České Budějovice)

Tue 7/10/2018 19:30 - 21:50
Wed 7/11/2018 19:30 - 21:50
Thu 7/12/2018 19:30 - 21:50
Fri 7/13/2018 19:30 - 21:50
Sat 7/14/2018 19:30 - 21:50
Sun 7/15/2018 19:30 - 21:50

Rusalka

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Wed 7/18/2018 19:30 - 21:30
Thu 7/19/2018 19:30 - 21:30
Sat 7/21/2018 19:30 - 21:30
Sun 7/22/2018 19:30 - 21:30
Wed 7/25/2018 19:30 - 21:30
Thu 7/26/2018 19:30 - 21:30
Fri 7/27/2018 19:30 - 21:30
Sat 7/28/2018 19:30 - 21:30
Sun 7/29/2018 19:30 - 21:30

(Trubadúr)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Wed 8/1/2018 19:00 - 20:30
Thu 8/2/2018 19:00 - 20:30
Fri 8/3/2018 19:00 - 20:30
Sat 8/4/2018 19:00 - 20:30
Sun 8/5/2018 19:00 - 20:30

(Valmont)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Wed 8/8/2018 19:00 - 21:00
Thu 8/9/2018 19:00 - 21:00
Fri 8/10/2018 19:00 - 21:00
Sat 8/11/2018 19:00 - 21:00

The cunning little vixen

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Thu 8/15/2018 - Sat 8/17/2018

(Krajem pětilisté růže)

Český Krumlov

Mon 8/12/2018 - Fri 8/16/2018
Mon 8/19/2018 - Fri 8/23/2018
Mon 8/26/2018 - Fri 8/30/2018

(Příměstský tábor s angličtinou (5 - 12 let))

Gaudeo language school (České Budějovice)

Tue 3/12/2018 - Fri 3/15/2018
Tue 7/9/2018 - Fri 7/12/2018
Tue 8/27/2018 - Fri 8/30/2018
Sat 1/5/2018 - Sun 1/6/2018
Sat 2/2/2018 - Sun 2/3/2018
Sat 4/20/2018 - Sun 4/21/2018
Sat 7/13/2018 - Sun 7/14/2018
Sat 8/31/2018 - Sun 9/1/2018
Tue 8/14/2018 18:30 - 20:15
Wed 8/15/2018 18:30 - 20:15
Thu 8/16/2018 18:30 - 20:15
Fri 8/17/2018 18:30 - 20:15
Sat 8/18/2018 18:30 - 20:15
Sun 8/19/2018 18:30 - 20:15
Tue 8/21/2018 18:30 - 20:15
Wed 8/22/2018 18:30 - 20:15
Thu 8/23/2018 18:30 - 20:15
Fri 8/24/2018 18:30 - 20:15
Sat 8/25/2018 18:30 - 20:15
Sun 8/26/2018 18:30 - 20:15
Tue 8/28/2018 18:30 - 20:15
Wed 8/29/2018 18:30 - 20:15
Thu 8/30/2018 18:30 - 20:15
Fri 8/31/2018 18:30 - 20:15
Sat 9/1/2018 18:30 - 20:15
Sun 9/2/2018 18:30 - 20:15

The hound of the Baskervilles

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Fri 6/29/2018 14:00 - 15:30
Sat 6/30/2018 14:00 - 15:30
Sun 7/1/2018 14:00 - 15:30
Wed 7/4/2018 14:00 - 15:30
Thu 7/5/2018 14:00 - 15:30
Fri 7/6/2018 14:00 - 15:30
Sat 7/7/2018 14:00 - 15:30
Thu 8/16/2018 14:00 - 15:30
Fri 8/17/2018 14:00 - 15:30
Sat 8/18/2018 14:00 - 15:30
Sun 8/19/2018 14:00 - 15:30
Thu 8/30/2018 14:00 - 15:30
Fri 8/31/2018 14:00 - 15:30
Sun 9/2/2018 14:00 - 15:30
Thu 9/6/2018 18:00 - 19:30
Fri 9/7/2018 18:00 - 19:30
Sat 9/8/2018 18:00 - 19:30
Sun 9/9/2018 18:00 - 19:30

(Ztracený svět)

Rotating amphitheatre (Český Krumlov)

Sat 9/15/2018 4:00 - 16:00

(Krčínův labyrint)

Veselí nad Lužnicí

Fri 7/26/2018
Sun 8/25/2018
Wed 9/25/2018
Fri 9/28/2018 7:00 - 14:00

(Šlápota 2018)

Týn nad Vltavou

Thu 10/26/2017 15:30 - Mon 10/30/2017 13:30
Thu 2/8/2018 16:30 - Mon 2/12/2018 13:30
Fri 3/9/2018 16:30 - Mon 3/12/2018 13:30
Fri 9/14/2018 15:30 - Mon 9/17/2018 12:30
Wed 10/10/2018 15:30 - Mon 10/15/2018 12:30

(Univerzita vědomého života Amonit 2017/2018)

Jarošov nad Nežárkou, České Budějovice

Fri 11/2/2018 19:00

(Daniel Landa 50)

Budvar Arena (České Budějovice)

Mon 12/30/2018

(Pohádkové odpoledne u Samsonovy kašny)

nám. Přemysla Otakara II. (České Budějovice)

Sun 1/27/2019 18:00

Chinese National Circus: Grandhotel Hong Kong

Budvar Arena (České Budějovice)


Events

Music festival

Velbloud Music Bar (České Budějovice)

Fri 10/20/2017 18:00 - Sat 10/21/2017 21:59

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Lucky Pery club (Jindřichův Hradec)

Fri 10/20/2017 17:00 - 20:00

(Filmová výstava Anděl Páně 2)

(Český Krumlov)

Sat 10/27/2017 - Sat 3/30/2018

(Sudová přitažlivost Radegast tour 2017 - Tři sestry a Alkehol)

Jitka Cultural Centre (Jindřichův Hradec)

Sat 10/28/2017 17:30 - 21:45

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Small factory (Český Krumlov)

Sat 11/4/2017 18:00 - 21:00


Tip for a trip

Putim - railway bridge

Putim - railway bridge

The bridge was built by the bridge building company "L.G. Bondyho synové Praha Bubny." On 22 November...